ПРОФЕСІЙНЄ БЮРО  ПЕРЕКЛАДІВ В КИЄВІ

Бюро перекладів "Статус Ко" - одне з най досвідченихв Києві. За 13 років роботи ми забезпечили перекладами і послугами тисячі клієнтів в широкому спектрі послуг перекладу: технічний переклад, медичний переклад, фінансовий переклад, юридичний переклад. Багато компаній співпрацюють з нами на постійній основі. Прочитайте, що кажуть про нас відомі компанії. 

ВАРТІСТЬ ПЕРЕКЛАДІВ І ПОСЛУГ В КИЄВІ

Центр перекладів  пропонує високу якість послуг перекладу тексту за доступною ціною: Письмовий переклад стандартних документів - від 150 грн. за стандартний документ; За 1 сторінку загальної лексики - 190 грн. за 1800 зн.; Технічний та юридичний переклад буде коштувати для вас 240 грн за  1 сторінку; Усний переклад (залежить від мови) - від 1000 грн / год.

Всі ціни на послуги і переклади в Києві дивіться тут.

 ЯКІСТНИЙ ПЕРЕКЛАД В КИЄВІ

Наші перекладачі володіють спеціальними знаннями з тематики перекладу. Для забезпечення якості готовий переклад обов'язково вичитується редактором. Стандартними документами займаються перекладачі з досвідом роботи до 2-х років. Переклади складних тематик ми доручаємо досвідченим фахівцям з більш 5 років досвіду. Для забезпечення якості готовий переклад обов'язково вичитується редактором. Якість перекладу - це завжди баланс досвіду і ціни, ми надамо Вам широкий вибір в будь-якому діапазоні.

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ СТАТУС КО- КРАЩЕ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ В УКРАЇНІ

Переклади з / на 58 мов - європейських, східних і рідкісних, мов країн СНД. 

Всі види перекладів: письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад, юридичний переклад, медичний переклад. Послуги лінгвістів: від перекладу паспорта до синхронного перекладу на конференції, локалізації сайтів, переклади аудіо і відео. Нотаріально засвідчений переклад, в т.ч. паспорта та рідкісних та східних мов. 

Потрібен терміновий переклад? - Будьте готові отримати Ваш переклад в день замовлення!

Write a review
Tania Shportko
Tania Shportko

5 out of 5 stars

posted минулого тижня

Працюю з компанією Статус Ко в якості віддаленого перекладача. В роботі подобається організованість компанії в плані направлення замовлень в роботу. Проектний менеджер завжди на зв’язку, яка допомагає вирішити будь...

Valentina Samofalova
Valentina Samofalova

4 out of 5 stars

posted минулого тижня

Співпрацюю з компанією позаштатним перекладачем декілька років, хочу відзначити культуру спілкування: тактовне і доброзичливе спілкування; наявність необхідних інструментів управління замовленнями, зрозумілий...

Hrisha Demchyk
Hrisha Demchyk

5 out of 5 stars

posted 4 місяці тому

Все виконали вчасно та якісно. Всім можу рекомендувати це бюро перекладів.