ПРОФЕСІЙНЄ БЮРО  ПЕРЕКЛАДІВ В КИЄВІ

Бюро перекладів "Статус Ко" - однє з найдосдченіших в Киеве. За 13 років роботи ми забезпечили перекладами і послугами тисячі клієнтів в широкому спектрі послуг перекладу: технічний переклад, медичний переклад, фінансовий переклад, юридичний переклад. Багато компаній співпрацюють з нами на постійній основі. Прочитайте, що кажуть про нас відомі компанії. 

ВАРТІСТЬ ПЕРЕКЛАДІВ І ПОСЛУГ В КИЄВІ

Центр перекладів  пропонує високу якість послуг перекладу тексту за доступною ціною: Письмовий переклад стандартних документів - від 150 грн. за стандартний документ; За 1 сторінку загальної лексики - 190 грн. за 1800 зн.; Технічний та юридичний переклад буде коштувати для вас 240 грн за  1 сторінку; Усний переклад (залежить від мови) - від 1200 грн / год.

Всі ціни на послуги і переклади в Києві дивіться тут.

 ЯКІСТНИЙ ПЕРЕКЛАД В КИЄВІ

Наші перекладачі володіють спеціальними знаннями з тематики перекладу. Для забезпечення якості готовий переклад обов'язково вичитується редактором. Стандартними документами займаються перекладачі з досвідом роботи до 2-х років. Переклади складних тематик ми доручаємо досвідченим фахівцям з більш 5 років досвіду. Для забезпечення якості готовий переклад обов'язково вичитується редактором. Якість перекладу - це завжди баланс досвіду і ціни, ми надамо Вам широкий вибір в будь-якому діапазоні.

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ СТАТУС КО- КРАЩЕ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ В УКРАЇНІ

Переклади з / на 58 мов - європейських, східних і рідкісних, мов країн СНД.

Всі види перекладів: письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад, юридичний переклад, медичний переклад.

Послуги лінгвістів: від перекладу паспорта до синхронного перекладу на конференції, локалізації сайтів, переклади аудіо і відео. Нотаріально засвідчений переклад, в т.ч. паспорта та рідкісних та східних мов. 

Потрібен терміновий переклад? - Будьте готові отримати Ваш переклад в день замовлення!

Write a review
Алина Туроченко
Алина Туроченко

5 out of 5 stars

posted 3 тижні тому

Звернулася в бюро перекладів Статус Ко, за перекладом паспорту та нотаріальним засвідченням. Паспорт переклали та засвідчили менше чим за 1 год. Знаходяться дуже близько біля метро Лівобережна. Рекомендую !!!

Саша Романченко
Саша Романченко

5 out of 5 stars

posted 3 тижні тому

Працюю з бюро перекладів Статус Ко з 2018 року, за 2 роки співпраці жодного разу не підводили, переклади виконувалися вчасно, без помилок. Рекомендую всім цю компанію перекладів в Києві !!!

Дарья Солошенко
Дарья Солошенко

5 out of 5 stars

posted місяць тому

Професіональне бюро перекладів в Києві!👌👍 Проконсультували з приводу перекладу (особливостей перекладу прізвищ і імен). Спілкування здійснювалося поштою, відповіді на листи поштою приходили протягом 5 хвилин. Моє...