+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

office@statusko.ua

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

Штамп апостиль ставиться на документах, виданих в державних органах і службах 127-ми країн-учасниць Гаазької угоди (підписаної більшістю країн ще в 1961 році). Таким чином, між багатьма державами була спрощена процедура консульської легалізації офіційних документів.

від 800 грн.
за 8 днів*

За своїм визначенням апостиль засвідчує справжність підпису, статус особи, яка підписала документ, та, у відповідному випадку, автентичність печатки або штампа, якими скріплений документ. Іншими словами, на рівні держави підтверджуються ті чи інші необхідні реквізити певних офіційних документів.

Наявність штампа «Апостиль» на документі означає, що подальша легалізація не потрібна й документ матиме юридичну силу на території будь-якої країни-учасниці Гаазької конвенції. Погодьтеся, доволі зручно користуватися одноразово засвідченим  офіційним документом у будь-якій з 127 країн-учасниць Конвенції та не витрачати час на багаторазові повторні засвідчення. 

Вартість послуг з апостилювання документів*

Послуга Терміни виконання,
робочий день
Вартість, грн.
для фізичних осіб для юридичних осіб
Апостиль в Міністерстві юстиції України 8 800 1000
Апостиль в Міністерстві
закордонних справ України
9 920 1420 
Апостиль в Міністерстві освіти  26 (старого зразка)
16  (нового зразка)
8 день
1960
1620
1960
-

*На даний момент термін апостилювання в Міністерстві Юстиції України становить від 8 робочих днів.

Які документи підлягають апостилюванню?

 • Документація органів судової влади;
 • документація органів юстиції, виконавчих служб, органів прокуратури;
 • адміністративні документи;
 • документи про освіту, про присвоєння наукових звань;
 • нотаріальна документація.

На яких документах апостиль не проставляється?

 • Документи, які належать до митних та комерційних операцій;
 • документи, видані дипломатичними та закордонними відомствами України;
 • оригінали, копії, фотокопії паспортів, військових квитків, трудових книжок, дозволи на носіння зброї, технічні паспорти на транспортні засоби, посвідчення особи, нормативно-правові акти, особисте листування.
 • Не можуть бути прийняті на території України для проставлення апостилю оригінали офіційних документів, видані установами колишніх союзних республік у складі СРСР.

*Примітка: документи, видані РАЦСом (свідоцтва про народження, смерть, шлюб і т.і., архівна довідка, виписка) повинні бути легалізовані в обласному управлінні юстиції тієї області, де знаходиться РАЦС. Тільки після обласного управління документи з РАЦСу апостилюються в Мін'юсті.

Хто уповноважений проставляти штамп «апостиль»?

Міністерство юстиції України. Тут засвідчуються документи, видані судами, органами юстиції, виконавчими службами, а також документи, які оформлюються приватними та державними нотаріусами.

Міністерство освіти та науки України. Тут проставляється апостиль на документах, які були видані навчальними закладами усіх рівнів акредитації, організаціями та установами, що належать до сфери освіти.

Міністерство закордонних справ України. Тут проставляється апостиль на документах, що були видані архівами, довідках з медичних установ (за наявності гербової печатки обласного управління охорони здоров'я), на довідках, що були видані в органах МВС України.

Компанія «Статус Ко» - не лише бюро перекладів, а й професійне агентство з легалізації різноманітних документів, допоможе Вам отримати апостиль та інші необхідні візи. Не забувайте, що компанія також надасть допомогу при оформленні закордонних паспортів Вам та Вашій родині. Телефонуйте нашим менеджерам якнайшвидше та замовляйте необхідні послуги!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

 • Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
 • Сб - з 10.00 до 16.00
 • Нд   -        вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2022 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)