+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

office@statusko.ua

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

узбецкий костюм

перевод на узбекский языкУзбецька мова - це державна офіційна мова Узбекистану (однієї з колишніх республік СРСР). Сучасний світ нараховує близько тридцяти трьох мільйонів узбеків. З них близько 22 мільйонів проживають на території Узбекистану, чисельність населення якого становить трохи менше 27 мільйонів. В Афганістані населення становить близько 3 мільйонів, і там узбецька мова - одна з державних офіційних мов. Трохи менше одного мільйона узбеків проживають у Таджикистані та в інших центральних азіатських державах, до яких входить Туреччина, Арабські Емірати та Саудівська Аравія. Якщо до сфери Ваших ділових інтересів відноситься узбецьке населення або потрібен якісний  переклад узбецькою мовою, тоді ж звісно без професійного перекладача, Вам не обійтися.

Узбецька мова належить до сім’ї алтайських мов, вона походить від середньоазіатської групи тюркських мов. Перші згадки щодо представників узбецької нації зустрічаються ще у стародавньому Китаї. Історико-етнічна транскрипція «узбек» звучить, як «юецзубай» або «юецзібе». Першою історичною державою узбеків можна справедливо назвати Узбецьке ханство, яке входило до Білої Орди (XIV століття), керував нею Узбек-Хан.

Існує дві групи сучасного діалекту узбецької мови, що відрізняються між собою  вимовою – «окаючий» діалект (Ташкент, Самарканд та Бухара) та «акаючий» діалект. Діалекти суміжних територій Узбекистану дещо схожі з тюркськими мовами. Існує також північний діалект узбецької мови, він більше споріднений з діалектами уйгурської або казахської мов. Очевидно, що необхідний переклад узбецькою мовою залежить від поставленого завдання щодо використання того чи іншого діалекту.

Базисом літературної узбецької мови можна вважати староузбецьку мову. Також у формуванні узбецької літературної мови брала участь і давньотюркська мова. Лексика узбецької мови рясніє арабізмами (словами, запозиченими з перської мови). Фонетика мови узбеків відрізняється від інших тюркських мов «окання» та відсутністю гармонії голосних. З особливостей граматики можна відзначити відсутність категорій роду. Всіма цими нюансами досконало володіють лінгвісти бюро перекладів «Статус Ко». Звертайтеся до наших фахівців: ми неодмінно виконаємо для Вас переклад узбецькою мовою якісно та за дуже доступною ціною.

Вартість перекладу узбецької мови з/на мову
Переклад стандартного документа 400 грн
Текст загальної лексики 330 грн
Текст складної тематики від 350 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 350 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 100 грн

Зазначимо, що мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: комп'ютерний набір, друк тексту на принтері (1 екземпляр), електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

  • Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
  • Сб - з 10.00 до 16.00
  • Нд   -        вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2022 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)