+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

office@statusko.ua

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

Кар'єра у бюро перекладів «Статус Ко»

Про компанію «Статус Ко»

«Статус Ко» - бюро перекладів, створене в 2005 році шляхом об'єднання професійних перекладачів, філологів та лінгвістів для надання послуг з перекладу. За ці роки роботи ми зарекомендували себе як постачальника високоякісних послуг, які надаються грамотними та кваліфікованими фахівцями.

Принцип нашої роботи відповідає п'яти ключовим вимогам Клієнта. Це – бездоганне володіння мовами, комплексний підхід, оптимальна термінологія, гарантія якості та конкурентна вартість послуг.

Ми виконуємо переклади 60-ма мовами світу та надаємо нотаріальну допомогу в оформленні документів, ліцензій та апостилюванні. 

Ми раді запросити до постійної співпраці позаштатних перекладачів з основних мовних груп для письмових перекладів документації та усних перекладів на зустрічах, семінарах та конференціях.

Відкриті вакансії за відділами:

Принципи (правила) роботи у компанії «Статус Ко»

У Нашій компанії ми ПРОСТО дотримуємося власних легких правил роботи у  колективі та показуємо Нашу позицію клієнтам та партнерам компанії.

Професіоналізм - Ми розвиваємося, Ми отримуємо нові знання і зацікавлені у тому, чий займаємося. Кожне нове завдання для нас – це новий успіх.  

Результативність - Ми наполегливо долаємо перешкоди, Ми вміємо знаходити стандартні, а також нестандартні вирішення питань, ми прогнозуємо ризики, проте завзято йдемо до мети.

Відкритість - Ми демонструємо прозорі умови співпраці, Ми обмінюємося чесним та конструктивним зворотнім зв'язком.

Своєчасність - Ми завжди виконуємо роботу вчасно, ми вміємо розставляти пріоритети, Ми своєчасно надаємо інформацію щодо змін у законодавстві та у роботі державних служб.

Вимогливість - Ми дисципліновані та уважні навіть до найменших деталей, Ми переслідуємо здоровий перфекціонізм щодо результатів нашої роботи та процесів у компанії.

Оперативність - Ми можемо працювати в умовах високої динаміки, Ми готові виконувати різнопланові завдання одночасно, Ми вміємо швидко приступати до роботи і готові легко переходити до інших завдань.  

Розпочніть кар'єру у компанії «Статус Ко».

Ми динамічно розвиваємося та шукаємо до себе в команду активних, цілеспрямованих фахівців, які прагнуть працювати у сфері послуг. Ми розглядаємо на вакантні посади кандидатів з досвідом роботи у різних компаніях та напрямках. Ми також готові допомогти Вам розпочати кар'єру, якщо Ви отримали освіту в юридичній, лінгвістичної або економічній сферах.

Зворотній зв'язок / Надіслати резюме

Не бачите в списку вакансію, яка Вас цікавить, проте поділяєте наші легкі правила роботи та мрієте працювати у сфері перекладацьких послуг?

Ми чекаємо Ваше резюме на електронну адресу: hr@statusko.com.ua. Резюме зберігаються у нашій базі даних. Щойно з'явиться вакансія, відповідна Вашому досвіду та професійним навичкам, з Вами зв'яжеться менеджер відділу персоналу. Ми гарантуємо конфіденційність наданих нам даних.

Поля із зірочками (*) обов’язкові до заповнення. Через сайт приймаються резюме тільки в формате .doc до 1 Мб.

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

  • Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
  • Сб - з 10.00 до 16.00
  • Нд   -        вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2022 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)