+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

office@statusko.ua

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

перевод на греческий язык

греческий костюм

О, Греціє! Родина міфів та колиска цивілізації, мрія кожного туриста та історика, притягуючий магніт для поціновувачів прекрасного, загадкового та екстремального! Греція - справжня пригода для любителів активного відпочинку, адже це Батьківщина олімпійських ігор! Багато молодят обирають цю країну, аби провести у ній свій медовий місяць. Навіяна міфами тепла атмосфера у супроводі чудової грецької мови дарує можливість доторкнутися до чогось вічного та таємничого...

Грецька мова - одна з найдавніших мов світу, якою сьогодні щодня розмовляють понад п'ятнадцять мільйонів. Це офіційна мова Греції (Афін, Македонії, Лесбосу, ​​Родосу та Криту). Історія появи та розвитку грецької мови починається з XIV-XII століття до нашої ери. Основний грецький алфавіт сформувався у VIII-VII столітті до нашої ери. Та справжній грандіозний розвиток ця мова отримала у період Римської та Візантійської імперій - з появою величезної кількості літератури написаною грецькою мовою. Не дивно, що такий масштабний процес призвів до вкорінення багатьох грецьких слів у багатьох мовах світу. 

Сучасна грецька мова хоч і відрізняється від давньогрецької, проте все ж таки  гарна та мелодійна. Переклад грецькою мовою для справжнього професіонала дає змогу доторкнутися до вічної історії та отримати справжнє задоволення від роботи. А коли справа приносить задоволення, тоді вона буде виконана на найвищому рівні. Саме так і працюють перекладачі компанії «Статус Ко». Окрім того, ціни на послуги перекладу у нас дуже доступні, тому замовити переклад грецькою мовою Вам буде вдвічі приємніше. По-перше, Вас здивує дуже доступна вартість послуг, по-друге, бездоганний переклад, який гідний Олімпійців!

Вартість перекладу грецької мови з/на мову
Переклад стандартного документа 400 грн
Текст загальної лексики 330 грн
Текст складної тематики від 350 грн
Усний переклад 2000 грн / годину
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 350 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 100 грн

Зазначимо лише декілька моментів. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, друк одного примірника та електронна копія перекладу. Вартість термінового перекладу розраховується за подвійним тарифом. Послуга усного перекладу замовляється мінімум на дві години. Якщо Ви вже готові замовити переклад грецькою мовою, тоді телефонуйте нам якнайшвидше!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
Сб - з 10.00 до 16.00
Нд   -    вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів «Статус Ко»

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2023 Status Ko.
All Rights Reserved
«Статус Ко» - бюро перекладів (Київ)