+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

office@statusko.ua

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

Супровід іноземця професійним перекладачем:

  • Якісний усний переклад
  • Зустріч в аеропорту, сприяння в поселенні в готель, допомога у вирішенні організаційних питань
  • Досвідчені і товариські співробітники

від 800 грн.
на годину

В Украине сопровождение иностранцев

Одна з найпоширеніших послуг у середовищі перекладачів та лінгвістів ‑ це супровід іноземців. Ця послуга надається з метою подолання мовного бар'єру іноземним гостем і полягає в тому, що перекладач стає на деякий час «дороговказною зіркою» для іноземця, відвідує разом із ним необхідні місця та забезпечує усний переклад рідною для нього мовою.

Переклад під час супроводу іноземців (за необхідності й письмовий переклад) включає не лише участь у ділових зустрічах, переговорах, конференціях в якості посередника, який допомагає сторонам зрозуміти одна одну, але й сприяє спілкуванню закордонного гостя з оточуючими.

Серед послуг агентства Ви можете знайти такі потрібні позиції, як оформлення посвідки на проживання в Україні, запрошень для іноземців, професійна легалізація документів різного характеру, отримання дублікатів тощо. Враховуючи це, ми розуміємо, який комплекс завдань може виникнути перед кожним іноземцем. І, найголовніше, шляхи їх вирішення. Ось чому компанія «Статус Ко» ‑ це найкращий вибір для Ваших гостей та партнерів!

Перелік послуг, що охоплюють поняття «супровід іноземців», складається з комплексу найважливіших заходів та подій. Фахівці компанії «Статус Ко» обов’язково:

‑ зустрінуть гостя в аеропорту;

‑ сприятимуть поселенню до готелю;

‑ супроводжуватимуть у поїздках містом;

‑ допоможуть підшукати розважальні заклади, місце роботи або залу для проведення заходів;

‑ нададуть інші професійні послуги перекладу, що стосуються лінгвістичного супроводу для іноземного гостя.

Зазначимо, що ціни на переклад у нашій компанії нижчі за середньоринкові у місті Києві та на території України. А ось якість ‑ завжди відмінна, адже наші перекладачі працюють у компанії вже багато років та знають свою справу бездоганно!

сопровождение иностранцев киев

Супровід іноземців у Києві

Робота перекладача під час супроводу іноземців завжди більш жвава, ніж на усних перекладах та на ділових зустрічах. Перекладачеві не потрібно докладати зусиль та намагатися дослівно передати зміст розмови, як це буває на ділових заходах. Достатньо передати головну думку співрозмовника та підтримати іноземного гостя під час розмови. Важливі такі якості, як відкритість, комунікабельність та дружелюбність.

Незалежне професійне бюро перекладів із бездоганною репутацією «Статус Ко» надає послуги із супроводу іноземних громадян на найвищому рівні. Ваш іноземний гість знаходитиметься під надійною опікою нашого досвідченого та товариського співробітника. Рекомендуємо також ознайомитися із послугою «Страхування іноземців».

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

  • Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
  • Сб - з 10.00 до 16.00
  • Нд   -        вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2022 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)