+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

office@statusko.ua

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

perevod na frantsuzskiy yazyk

Франція - країна, що займає найбільшу частину території Західної Європи. Ця держава - активний член Ради Безпеки ООН, Ради Європи, Великої Вісімки, а також НАТО. Французька мова є однією з основних міжнародних мов, офіційною мовою Євросоюзу, однією з основних мов ООН. Усього в світі щодня французькою мовою спілкується близько двохста мільйонів людей. Якщо Ви бажаєте, щоб Вас розуміли на найвищому рівні, переклад французькою мовою повинен бути виконаний досвідченим лінгвістом.

Серце Франції - Париж - щорічно відвідує найбільша кількість туристів з усього світу, і ще більша кількість людей мріє відвідати Париж хоча б раз у житті. Париж - це Ейфелева Вежа та Єлисейські Поля, Собор Паризької Богоматері та Лувр, знаменитий «Червоний млин» та Тріумфальна арка і ... навіть кладовище Пер-Лашез - усе це та багато іншого завжди приваблюватиме своєю культурною та історичною романтикою, властивою лише  Парижу. А ще Франція - це свобода та багатонаціональність, це Сена та дев'ять величезних парків, Альпи та Піренеї, всесвітньо відомий цирк «Театр Сонця» та багато іншого.

Франція - законодавець високої моди. Це країна геніальних музикантів - Дассен, Азнавур, Піаф ... І, нарешті, Франція - це колиска світових метрів літератури: Бальзак, Дюма, Гюго, Камю, де Сад та інші. Хвалебні оди Франції можна продовжувати нескінченно. Але головне багатство Франції - це, звичайно ж, французи. Вони завжди радіють гостям та дуже привітні. Французи завжди посміхаються, навіть без вагомої на те причини. Вони наче закликають нас якомога частіше радіти життю та цінувати кожну мить.

Не дивно, що саме французька мова визнана однією з найкрасивіших мов світу. Завдяки своїй співучості, мелодійності, унікальності вимови французи навіть лаються з особливим неповторним шармом. Проте, не дивлячись на красу та простоту мови з одного боку, переклад французькою мовою (або з французької) доволі нелегкий. Складність полягає у головній особливості французької мови - величезній кількості «німих» або таких букв, що не читаються у письмовому вигляді. Дуже часто одним слкадом можна прочитати складне слово, саме за рахунок наявності у ньому таких «німих» букв.

Як результат - труднощі у вимові під час усного перекладу французькою. Виконати якісний письмовий або усний переклад французькою мовою зможуть лише професіонали бюро перекладів «Статус Ко», у яких є чималий досвід у спілкуванні з носіями мови. Звертайтеся до наших фахівців, і ми виконаємо для Вас необхідний переклад швидко, якісно та за дуже доступними цінами.

Вартість перекладу французької мови з/на мову
Переклад стандартного документа 400 грн
Текст загальної лексики 260 грн
Текст складної тематики від 280 грн
Усний переклад 2000 грн / годину
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 350 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 100 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу обов'язково входить: комп'ютерний набір, друк примірника перекладу та його електронна копія. Послуга термінового перекладу оплачується за подвійним тарифом.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

  • Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
  • Сб - з 10.00 до 16.00
  • Нд   -        вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2022 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)