+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

office@statusko.ua

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

Для того, щоб іноземні документи про освіту були прийняті на території України для подальшого працевлаштування або продовження навчання необхідно виконати процедуру нострифікації.

від 3650 грн.
за 80 днів

Нострифікація документів потрібна для того, щоб іноземні документи про освіту були визнані на території України. Для подальшого працевлаштування або продовження навчання обов’язково необхідно виконати процедуру нострифікації. Тобто встановити відповідність академічних, професійних прав, а також кваліфікаційні рівні всіх іноземних документів, що підтверджують ступінь Вашої освіти (або ж кваліфікації) згідно з державними стандартами України.

Що передбачає процедура нострифікації?

  1. Обов'язкова перевірка автентичності. Процедура нострифікації покликана встановити автентичність наданих нашій державі документів про освіту іноземця. Іншими словами, підтвердити достовірність факту Вашого навчання у тому чи іншому вищому навчальному закладі, а також факт легального отримання документа щодо вказаної освіти. Без такої авторизації доволі важко отримати високооплачувану роботу, а тим паче,  неможливо обіймати державні посади. Для того, щоб підтвердити справжність Ваших документів, можна надати їх зі штампом «Апостиль» або ж з консульською легалізацією. За наявності зазначених відміток, документи не потребують перевірки факту їхньої видачі. Це дає змогу прискорити та спростити процедуру визнання документів про освіту.
  2. Перевірка визнання вищого навчального закладу на офіційному рівні. Ця процедура виконується обов'язково: у такий же спосіб потрібно пройти оформлення закордонних паспортів для перетину кордону. Вищий навчальний заклад повинен мати відповідний рівень акредитації, що підтверджується свідоцтвом про державну акредитацію вищого навчального закладу або ж ліцензією. В останньому випадку ліцензія обов'язково повинна бути дійсною на момент видачі того чи іншого освітнього документа.
  3. Встановлення дійсного рівня кваліфікації. У такому випадку проводиться порівняльний аналіз програм українських вищих навчальних закладів з Вашим вищим навчальним закладом за вказаною у документі спеціальністю. Структура, обсяг та якість знань повинні відповідати встановленим нормам в іноземній державі. Отже, порівнюються навчальні курси Вашого вищого навчального закладу, досліджувані предмети та дисципліни, а також вимоги до оцінок результатів освоєння запропонованої освітньої програми. Якщо необхідна спеціальність у нашій державі відсутня, то за Вашою спеціальністю буде підібрана така програма, яка підходить Вам найбільше.

Фахівці компанії «Статус Ко» якісно та вчасно нададуть Вам послуги з нострифікації документів про освіту.

Завантажити список необхідних документів Ви можете тут.

Термін виконання Вартість
80 робочих днів 3650 грн.
40 робочих днів 4700 грн.
20 робочих днів 5200 грн.
5 робочих днів 6500 грн.

 

 Також у бюро перекладів «Статус Ко» Ви можете замовити такі послуги:

  • переклад документів (вартість перекладу у нас дуже доступна) більш ніж 60-ма мовами світу. Фахівці-лінгвісти бюро перекладів «Статус Ко» спеціалізуються на різних перекладах (художній, технічний, медичний та т.і.);
  • проставлення штампа «апостиль» та консульська легалізація документів;
  • нотаріальне засвідчення документів.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

  • Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
  • Сб - з 10.00 до 16.00
  • Нд   -        вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2022 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)