+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

E-mail cкопійовано!

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

perevod na itlianskiy yazyk

итальянский костюм

Італійська мова - найемоційніша, найтемпераментніша, найромантичніша та дуже мелодійна! Майже сімдесят мільйонів жителів Італії розмовляють італійською. У світі ж більше 100 мільйонів людей щодня використовують цю мову для спілкування. Італія учасниця Шенгенської зони, тому її межі завжди відкриті для туристів. Ця країна ніби створена для комфортного проведення часу абсолютно для всіх. Незалежно від того, який вид відпочинку Ви полюбляєте найбільше. Любителі активного відпочинку можуть порадувати себе гірськими стежками Апеннін та Альп, а також  підкорити нові вершини. Шукачі пригод та екстремального туризму мають змогу відвідати згаслі і діючі вулкани. А для поціновувачів спокійного відпочинку, на теплому чистому пісочку в Італії, на чудових узбережжях, облаштована велика кількість пляжів.

Безліч туристів приїздить до Італії, аби ближче познайомитися з культурою та авантюризмом Сицилії, - улюбленим місцем паломництва молодят. Адже острів Сицилія  - це символ непорушності шлюбних зв’язків. Італія завжди буде популярною не лише серед туристів та відпочиваючих, але й серед ділових людей. Завдяки спрощеному візовому режиму Італії іноземці все частіше відвідують цю країну для переговорів, обміну досвідом та для реалізації різних проектів. У таких умовах і письмовий, і усний переклад  італійською мовою (втім, як і з італійської мови) - дуже необхідна послуга. Оформити документи для виїзду та перекласти технологічну документацію - завдання для професійного лінгвіста.

Неможливо обійтися людині, яка не знає мови, і без перекладача під час усних переговорів, супроводу іноземних партнерів, проведення конференцій та підписання угод. Мовний бар'єр – доволі серйозна перешкода на шляху взаєморозуміння. Однак, ми пропонуємо вирішити цю проблему. Перекладачі компанії «Статус Ко» із задоволенням виконають для Вас потрібний переклад!

Слід зазначити, що італійська мова має велику кількість діалектів та кілька видів літературної мови. Таке різноманіття призводить до складнощів у розумінні навіть між італійцями, які розмовляють на різних діалектах. Розібратися у всіх особливостях італійської мови може лише перекладач з великим досвідом роботи та відмінними знаннями культури Італії. Окрім того, для справжнього професіонала працювати з мовою, якою свої безсмертні творіння створювали Данте та Петрарка, - це справжнє задоволення!

Замовити якісний переклад італійською мовою Ви можете у лінгвістів компанії «Статус Ко». Ми впевнені, що ціни на наші послуги Вас неодмінно порадують:

Вартість перекладу італійської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 400 грн
Текст загальної лексики 260 грн
Текст складної тематики від 280 грн
Усний переклад 2000 грн / годину
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 350 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 100 грн

До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, електронна копія та друк  одного примірника перекладу. Зазначимо, що мінімальне замовлення усного перекладу італійською мовою - 2 години, а терміновий переклад завжди розраховується за подвійним тарифом.

Просимо замовляти переклад італійською мовою (з італійської мови) за наступними телефонами вже зараз!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
Сб - з 10.00 до 16.00
Нд   -    вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів «Статус Ко»

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2023 Status Ko.
All Rights Reserved
«Статус Ко» - бюро перекладів (Київ)