+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

office@statusko.ua

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

перевод на испанский язык

Іспанська мова рідна для п'ятисот мільйонів чоловік у всьому світі та має статус офіційної мови не лише в Іспанії. Іспанська мова охоплює величезну мовну територію: від Аргентини до Екваторіальної Гвінеї. Мільйони людей щодня розмовляють іспанською мовою як другою мовою. Вона входить до списку офіційних мов Євросоюзу та ООН.

Розвиток іспанської мови почався з III століття до нашої ери. Змішування іспанської з іншими мовами призвело до появи безлічі похідних мов та діалектів. Нині дуже поширене використання іспано-англійської та іспано-індіанської мовних сумішей. Завдяки поширенню культури Іспанії в усьому світі переклад з іспанської мови сьогодні - дуже поширена та вкрай необхідна послуга.

Щоправда, сьогодні у розвитку мови спостерігається не дуже оптимістична тенденція - дедалі помітнішим стає спрощення іспанської мови. Багато мовознавців вважають, що це призведе до зменшення його літературної цінності. Наприклад, аргентинське наріччя іспанської мови використовує багато слів італійського походження. І навіть на своїй батьківщині іспанська мова щороку поповнюється все більшою кількістю запозичених слів.

Утім, навіть у таких умовах іспанська мова залишається дуже мелодійною. Секрет багатогранності іспанської мови саме і полягає у роз'єднаності існуючих діалектів, що додає цій мові ще більше унікальності та цікавості! 

Іспанія - перлина давньої історії та культури. Вона, немов величезний музей, у якому до нашого часу збереглася велика кількість історичних, культурних та архітектурних пам'яток. Від зовнішнього вигляду Мадридського музею Прадо, музеїв Пікассо, Ель-Греко та Гуггенхайма захоплює дух у туристів будь-яких поколінь. Не менший захват і любов іноземців викликає флора та фауна Іспанії. Найвищої похвали та поваги заслуговують гостинність та привітність місцевого населення Іспанії. Тепла родинна атмосфера респектабельних готелів, різноманітні розваги та дивовижна іспанська мова створюють відчуття абсолютного свята!

Переклад з іспанської мови за багатьма критеріями простіший, аніж переклад з багатьох інших мов світу. Письмова іспанська мова заснована на латинському алфавіті з додаванням ще декількох символів. Ще один вагомий плюс – це простота у вимові та читанні іспанською. Проте, врахувати усі тонкощі та місцеві особливості викладу, зазвичай, можуть лише досвідчені лінгвісти. Перекладачі іспанської мови компанії «Статус Ко» володіють необхідними майстерністю та професіоналізмом. Наше бюро перекладів з великим задоволенням виконає для Вас переклад іспанською мовою будь-яких документів:

Вартість перекладу іспанської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 400 грн
Текст загальної лексики 260 грн
Текст складної тематики від 280 грн
Усний переклад 2000 грн / годину
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 350 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 100 грн

Звертаємо Вашу увагу, що мінімальне замовлення усного перекладу з іспанської мови - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: набір перекладу на комп'ютері, друк  одного примірника та електронна копія перекладу. Вартість термінового перекладу  розраховується за подвійним тарифом.

Телефонуйте нам вже зараз, щоб замовити переклад іспанською мовою - однією з найпоширеніших мов у світі!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

  • Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
  • Сб - з 10.00 до 16.00
  • Нд   -        вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2022 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)