+38 (044) 391-25-50 +38 (067) 240-30-85 +38 (050) 022-02-28

E-mail cкопійовано!

+38 (050) 022-02-28 social links +38 (067) 240-30-85 office@statusko.ua

перевод на русский язык

русский костюм

Російська мова належить до східнослов'янських мов та є національною мовою російського народу та однією з найпоширеніших мов на території Євразії. Окрім того, російську мову визнано однією з основних розмовних мов Центральної Євразії, Східної Європи, країн колишнього СРСР та однією з робочих мов Організації Об'єднаних Націй. Ця мова найпоширеніша серед слов'янської мовної групи й охоплює надзвичайно велику територію за кількістю населення, яке спілкується цією мовою, в Європі та Азії. З огляду на те, що російськомовні країни є величезним ринком збуту та діловими партнерами багатьох інших держав світу, переклад російською мовою сьогодні дуже необхідний!

«Лінгвістична русистика» (скорочено - «русистика») – це наука, що вивчає могутню російську мову. Російська мова має кілька норм вимови, проте за основу літературної норми прийнято вважати московську вимову. До 1991 року російська мова була міжнаціональною мовою спілкування всіх країн, що входили до складу СРСР. У країнах, де проживає велика кількість російськомовного населення (в Ізраїлі, Німеччині, США, Австралії та Канаді), російською мовою друкується преса, працюють російськомовні телевізійні канали та радіостанції.

Перелік держав, у яких російська мова має статус офіційного: Росія, Білорусія (нарівні з білоруською мовою), Південна Осетія (як і осетинська мова). Як державна або друга офіційна мова російську мову визнали: Казахстан, Киргизька Республіка, Таджикистан, Абхазія, Невизнана Придністровська Молдавська Республіка, Молдова (а точніше, частина Молдови), Автономна Республіка Крим (на півострові російська мова  використовується у повсякденному житті кожної людини).

 

Нині усний переклад російською мовою від компанії «Статус Ко» - це вельми популярна послуга серед іноземців. Так само як і переклад російською мовою документації (угод/договорів, інструкцій, технічної та художньої літератури), ця послуга,  для лінгвістів нашого бюро перекладів, - один з основних видів діяльності.

Вартість перекладу російської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 400 грн
Текст загальної лексики 260 грн
Текст складної тематики від 280 грн
Усний переклад 1800 грн / годину
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 350 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 100 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу російською мовою обов'язково входить: набір тексту, друк одного примірника документа та електронна копія. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом. Замовивши у компанії «Статус Ко» переклад російською мовою необхідної документації або усний переклад, Ви переконаєтеся у високій якості та доступності наших послуг!

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн – Пт – з 10.00 до 19.00
Сб - з 10.00 до 16.00
Нд   -    вихідний  

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів «Статус Ко»

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2023 Status Ko.
All Rights Reserved
«Статус Ко» - бюро перекладів (Київ)