Синхронний переклад в Києві

Будь-які масштабні заходи (наприклад, форум, конференція або семінар) потребують спеціальної підготовки та не можуть обійтися без такої важливої складової, як синхронний переклад. Часто доводиться перекладати кількома мовами одночасно, враховуючи кількість присутніх людей із різних країн. Паралельно оратор може доповідати без пауз і таким чином, зосереджувати увагу на собі.

Центр перекладів "Статус Ко" надає послуги синхронного перекладу (синхронні перекладачі) в м.Києві.

Протягом 4-х годин ми готові забезпечити конференцію (форум) всім необхідним для синхронного перекладу:

  • підібрати англійських (італійських, німецьких, французьких та ін.) перекладачів-синхроністів,
  • встановити обладнання для синхронного перекладу, доповідача і слухачів.

Вартість роботи одного синхронного перекладача - від 1750 грн. / год. Мінімальне замовлення - 4 години.

Проконсультуйтеся з нами щодо Вашого заходу, це безкоштовно.

Телефонуйте прямо зараз: (044) 391-25-50, (067) 240-30-85

Зал для синхронного перекладу. Замовити синхронного перекладача в Києві

Що таке синхронний переклад?

У синхронному перекладі дуже важливо не втратити зміст тексту, правильно формулювати речення та рухатися разом із доповідачем. Це під силу лише дуже досвідченим та кваліфікованим фахівцям. Робота важка, тут недоречна приблизність у перекладі того чи іншого слова. Зі свого боку, перекладач зобов'язаний сконцентруватися на промові, бути уважним до інтонації доповідача та бути добре поінформованим у цій тематиці. Від того, наскільки якісно, емоційно й інформативно буде перекладений текст, залежить, наскільки добре його сприйме аудиторія.

Різновиди синхронного перекладу

Існує три види такого перекладу. Переклад «на слух» – перекладач слухає доповідача та намагається одночасно передати текст, дотримуючись хронології та його змісту. Доволі складний вид роботи.

Другий вид перекладу – «з листа» – дозволяє перекладачеві працювати над текстом, який фахівець отримує заздалегідь, та має змогу завчасно підготуватись. У процесі перекладу він може вносити поправки та корективи.

Третій вид синхронного перекладу – читання заздалегідь готового тексту паралельно з доповідачем. Перекладач разом із доповідачем читає доповідь, не забуваючи при цьому слухати мову оратора, та, за потреби, обробляє інформацію, яка не була заздалегідь внесена до загального тексту. Це в тому випадку, коли доповідач відступив від завчасно підготовленого матеріалу.

Плюс синхронного перекладу полягає у тому, що він звучить разом із доповідачем. При цьому сам доповідач може зосереджувати увагу на окремих пунктах тексту та стежити за реакцією аудиторії. Також такий вид перекладу істотно заощаджує час самого заходу.

Для багатьох перевагою синхронного перекладу є можливість не лише користуватися ним, але й слухати виступ оратора мовою оригіналу. У присутніх є вибір, і якщо їм не потрібен перекладач, вони можуть самостійно стежити за темою доповіді.

Є ще один важливий аспект – за допомогою спеціальної апаратури можливо здійснювати синхронний переклад відразу кількома мовами. Це дуже зручно, якщо подія грандіозна та передбачає присутність делегацій із різних країн світу.

Для багатьох перевагою синхронного перекладу є можливість не лише користуватися ним, але й слухати виступ оратора мовою оригіналу. У присутніх є вибір, і якщо їм не потрібен перекладач, вони можуть самостійно стежити за темою доповіді.

Ціна синхронного перекладу в Києві

Мова перекладу Усний синхронний переклад, грн.
за 4 години загальної тематики за 4 години складної лексики Вартість перекладу за день
Англійська, іспанська, італійська, німецька, російська, українська, французька 7000 8800 від 14000
Білоруська, болгарська грецька, польська, словенська, словацька, сербська, чеська, хорватська 8000 10000 від 16000
Азербайджанський, арабська, вірменська, в'єтнамський, грузинський, даруй, іврит, португальська, румунська, корейська, китайська, перський (фарсі), турецька, угорська 9000 12600 від 16000
В'єтнамська, казахська, киргизька, латиська, хінді, литовська, таджицька, туркменська, естонська, узбецька, корейська, китайська, японська за запитом за запитом за запитом
Албанська, данська, індонезійська, македонська, малайська, каталонська, нідерландська, норвезька, тайська, фінська, шведська за запитом за запитом за запитом

Є ще один важливий аспект – за допомогою спеціальної апаратури можливо здійснювати синхронний переклад відразу кількома мовами. Це дуже зручно, якщо подія грандіозна та передбачає присутність делегацій із різних країн світу.

Щоб зорієнтуватися в потрібному напрямі та організувати синхронний переклад на тому чи іншому заході, варто звернутися до справжніх професіоналів. Співробітники бюро перекладів «Статус Ко» (Київ) – досвідчені, професійні, орієнтуються у різноманітних галузях знань. Вони допоможуть вирішити не лише проблему з пошуком професійних перекладачів, але й з орендою апаратури та всього необхідного для організації синхронного перекладу. Також Вас проконсультують щодо питань, які Вас зацікавили, допоможуть підібрати досвідченого та кваліфікованого фахівця.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(044) 391-25-50
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber