Апостиль і легалізація

Процедура легалізації передбачає вчинення низки дій для надання документу юридичної сили на території інших держав. Документ, який пройшов цю процедуру, можна надавати в офіційних структурах іншої країни.

від 500 грн.
за 2 дні

Штамп апостиль ставиться на документах, виданих в державних органах і службах 127-ми країн-учасниць Гаазької угоди (підписаної більшістю країн ще в 1961 році). Таким чином, між багатьма державами була спрощена процедура консульської легалізації офіційних документів.

від 800 грн.
за 2 дні*

Апостиль - це спеціальний штамп, який ставиться на офіційних документах для подальшого надання за місцем вимоги за кордоном. Апостиль спрощує процедуру легалізації документів в 127 країнах, які підписали Гаазьку угоду від 1961 року. Проставлення штампа апостиль має свої особливості. У деяких випадках виконується процедура подвійного апостилювання.

ціна
за домовленістю

Для того, щоб іноземні документи про освіту були прийняті на території України для подальшого працевлаштування або продовження навчання необхідно виконати процедуру нострифікації.

від 3650 грн.
за 80 днів

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)