×

Попередження

Форма #18 не существует или не опубликована.

Професійний переклад сайтів різноманітної тематики:

  • Дотримання стилістики сайту та перекладених текстів
  • Правка та редагування
  • Досвідчені перекладачі

від 190 грн.
за 1800 знаків

Заказать перевод сайтов

Одним з особливих різновидів письмового перекладу є професійний переклад сайтів різної тематики. Специфіка полягає у тому, що кожний портал має свій неповторний стилістичний набір засобів оформлення: певний дизайн, який створювався з урахуванням задоволення потреб широкого кола користувачів, певний стиль викладення інформації, своя спеціалізована тематика. Традиційні засоби перекладу в стандартному текстовому редакторі в такому випадку абсолютно недоречні. Якісний переклад сайтів у Києві або будь-якому іншому місті, так само як і їхня розробка, виконується лише професійними фахівцями.

Важливо відтворити унікальну концепцію подачі інформації та бути максимально близьким за викладенням до початкового варіанту тексту. Необхідно, щоб тематика сайту та його стилістика гармонійно поєднувалися. Лише так власник ресурсу зможе розраховувати на його успішне просування у мережі Інтернет та прибуток від існування веб-ресурсу.

Будь-яка текстова інформація розробляється для того, щоб зацікавити певний контингент користувачів – надати їм корисну інформацію. Тому перекладений варіант тексту повинен бути максимально точним, передавати не лише зміст вихідного тексту, а й атмосферу всього сайту.

ДЕ ЗАМОВИТИ ПЕРЕКЛАД ТА ЛОКАЛІЗАЦІЮ САЙТУ?

У мережі Інтернет існує безліч усіляких ресурсів із найрізноманітнішою тематикою. Тут можуть знайти собі роботу перекладачі найрізноманітніших спеціалізацій. Однак, головне, щоб перекладач був справді грамотним фахівцем, який розуміє мету та завдання майбутнього перекладу сайту і враховує всі специфічні особливості такої роботи.

Нині будь-який сайт має серйозну конкуренцію. Тому помилки в перекладі неприпустимі: авторитет Вашого ресурсу може постраждати в очах іноземних користувачів. Ось чому замовити переклад сайту російською, англійською або іншими мовами краще у професійному бюро перекладів, а саме – в компанії «Статус Ко». Тоді Ви знатимете напевно, що Ваш ресурс повністю готовий «до плавання» просторами світової мережі!

ЦІНИ НА ПЕРЕКЛАД ТА ЛОКАЛІЗАЦІЮ САЙТУ?

Якщо Ви бажаєте перекласти матеріали з рідної мови іноземною для просування сайту у світовій мережі, тоді варто замовити їх переклад кваліфікованому перекладачеві з лінгвістичною профільною освітою – саме такі фахівці працюють у компанії «Статус Ко». Вартість перекладу сайтів Ви зможете знайти в розділі «Ціни».

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)