Переклади іранська мова, перська мова, фарсіПерська мова або як її ще називають мова фарсі - це одна з найпоширеніших мов іранської мовної сім'ї. Фарсі є рідною для 50 мільйонів жителів Ірану. А ось дарі - поширений діалект фарсі, рідний для десяти мільйонів жителів Афганістану й Пакистану. Широке поширення в мусульманському світі зробили переклад на перську мову вкрай затребуваною послугою. На цій мові створювалися найвеличніші твори літератури. І в даний час її використовує дуже багато людей.

иранский костюмЗагальна кількість розмовляючих перською мовою - близько 100 мільйонів жителів Землі. Рідною мовою фарсі є для шістдесяти мільйонів арабів, ще сорок мільйонів використовують перську мову в якості розмовної або другої мови. Фарсі також широко вживається жителями Таджикистану, Іраку, Об'єднаних Арабських Еміратів, Ємену, Оману та Бахрейну й Паміру.

В основі перської писемності лежить персько-арабська грамота. У сьомому столітті Іран був завойований арабами, що призвело до заповнення перської мови словами арабського походження. З дев'ятнадцятого століття фарсі почав поповнюватися французькими та англійськими словами. З усіх існуючих діалектів перської мови найпоширенішим є тегеранський діалект, який визнаний офіційною мовою Ірану. Цей діалект використовується на телебаченні, в пресі, науці та навчальних закладах.

Через насичення мови різними запозиченими словами, а також завдяки місцевим лінгвістичним особливостям переклад на перську мову краще завжди довірити професіоналам. Бюро перекладів «Статус Ко» виконає для Вас усний переклад або переклад документації на перську мову (або з перської) в стислі строки. Звертайтеся до нас, адже наші ціни на переклад досить доступні, а якість перекладу - наша найкраща конкурентна перевага!

Вартість перекладу перської мови з / на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн. / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів безкоштовно

Мінімальне замовлення усного перекладу перської мови - 2 години. У вартість письмового перекладу входить: набір, роздрук одного примірника та електронна копія перекладу. Терміновий переказ оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)