uslugi perevoda

Порахувати кількість існуючих у світі мов - завдання не з легких. Наприклад, Французька академія наук стверджує, що у світі існує 2796 мов, а за даними багатьох філологічних інститутів ця цифра коливається від трьох до шести тисяч. І справа зовсім не в тому, що хтось неправильно підрахував: багато мов дуже подібні між собою, що призводить до сприйняття їх як різних діалектів однієї мови. Погодьтеся, скільки б не було мов 3000 або 6000, вивчити навіть 1% з них будь-якій людині - завдання непосильне!

Проте, сучасний ритм та рівень життя доволі часто вимагає від нас поїздок за кордон: робота, навчання, відпочинок, туристичні подорожі – це спонукає звертатися до професійних перекладачів. Серед ділових людей доволі часто виникає необхідність перекласти документи мовою, яка навіть мало кому відома, а буває, що люди й зовсім не здогадуються про її існування. Та за такої кількості мов у світі це можна зрозуміти! Нині нараховується лише близько 40 найпоширеніших на найуживаніших мов. Проте, людина, зазвичай, знає всього одну-дві іноземні мови.

Всі існуючі мови світу унікальні, мають безліч відмінностей та особливостей.  Деякі мови під час написання використовують латиницю або кирилицю, а деякі ієрогліфи та в'язь. Усна вимова усіх мов також абсолютно різна та унікальна. Є мови, у яких написання та вимова ідентичні, а є такі, які потребують дуже ретельного вивчення та підготовки. Не дивно, що переклад будь-якою іншою мовою світу (окрім найпоширеніших) ще більш необхідний у лінгвістів.

Послуги перекладача для звичайного мандрівника або туриста необхідні в основному під час перекладу документів потрібною мовою: якщо турист замовить чашку кави, користуючись розмовником - це абсолютно нікого не здивує. А ось для людини, яка приїхала до чужої країни для ведення переговорів та налагодження бізнесу, послуги перекладача вкрай необхідні! Під час ділової зустрічі, коли йде мова щодо багатотисячних та багатомільйонних угод, немає часу користуватися розмовником. Перекладач на час Вашого перебування в іншій країні буде не лише партнером, а й Вашим співрозмовником, з яким можна поспілкуватися рідною мовою.

Якщо Вам потрібен переклад будь-якою мовою світу, не зазначеною у прайсі бюро перекладів «Статус Ко», не засмучуйтесь. Лише зателефонуйте нам якнайшвидше, і ми обов’язково Вам допоможемо!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)