Переклад естонською мовою

perevod na estonskiy yazyk

естонский костюм

Естонська мова – це державна мова Естонії, держави Північної Європи, що входить до складу Євросоюзу, Ради Європи та НАТО, а також є частиною Єврозони та учасником Шенгенської угоди. Державною мовою цієї країни розмовляє понад один мільйон жителів Естонії.

Уже кілька століть поспіль Естонія славиться самобутньою історією та багатою культурою. Одна з головних особливостей національної культури Естонії вже протягом трьох століть вважається проведення співочих свят, в яких беруть участь всі жителі країни. Старе Місто славиться багатьма архітектурними пам'ятками, наприклад, Міська Ратуша, середньовічні вежі, старі церкви та залишки старовинних палаців. У місті Тарту знаходиться один з найстаріших університетів Європи, а жителі маленьких сіл до цього часу дотримуються звичаїв, традицій та фольклору старовинної Естонії. Нарівні з цим Естонія також славиться своїми чистими та впорядкованими морськими курортами та доволі сучасною інфраструктурою.

Історія появи сучасної естонської мови бере свій початок у XIX столітті. На формування естонської мови вплинули німецька та балтійські мови. Першими документами естонською мовою були молитовники. Естонська мова має два наріччя - північно-естонське та південно-естонське, що кардинально відрізняються один від одного (це дуже важливо враховувати під час перекладу з естонської мови). Мова має чотирнадцять відмінків та чотири часи, а також у ній переважає суфіксальний спосіб словотворення. Усний переклад естонською мовою значно спрощується ідентичністю написання та вимови. Проте, якісний переклад естонською мовою під силу лише професійному перекладачеві.

В особі компанії «Статус Ко» Ви знайдете надійного партнера з перекладів будь-якою мовою світу. А також ми із задоволенням виконаємо для Вас переклад естонською мовою за доступними цінами. 

Вартість перекладу естонської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, друк та електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(044) 391-25-50
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber