perevod na hindi

индийский костюм

Хінді та англійська мова - державні мови Індії з 1965 року. Основні області використання хінді - це кілька центральних та північних регіонів Індії, наприклад, столичний Національний округ Делі, штат Біхар та Уттар-Прадеш. За деякими даними, число носіїв цієї найдавнішої мови сьогодні наблизилося до 500 млн. Це, в свою чергу, за кількістю носіїв мови, гарантує хінді 4 місце в світі (перші місця, відповідно, у китайської, англійської та іспанської мов). Отже, щоб Вас без проблем розуміла така кількість людей переклад хінді (або з хінді) повинен бути виконаний доволі професійно.

Хінді належить до індоарійської групи індоєвропейських мов. Поштовхом для розвитку літератури мовою хінді, як це не дивно звучить, було виникнення різних релігійних рухів. Кожна нова секта прагнула підкреслити у віршах саме свій оригінальний переклад священних сувоїв, які були написані перською мовою або мовою санскриту. Найбільшим діячем літератури XIX століття мовою хінді був драматург та письменник Бхаратенду Харишчандра. А найвідомішим поетом мовою хінді XX століття вважається Рамдхарі Сінх Дінкар. Ці діячі подарували нові імпульси для розвитку мови хінді.

Нині виділяють чотири групи діалектів з величезної кількості проміжних та діалектних перехідних форм хінді. В основі писемної мови хінді у деяких регіонах Індії лежить арабське письмо, а в деяких інших - складова графіка Індії - деванагарі. Розібратися у такому різноманітті мови Вам допоможуть професійні лінгвісти бюро перекладів «Статус Ко». Ми виконуємо переклад мовою хінді як усного мовлення, так і документації за дуже доступними цінами.

Вартість перекладу  мови хінді з/на мову
Переклад стандартного документа 390 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 540 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: комп'ютерний набір, друк одного примірника, електронна копія перекладу. Послуга термінового перекладу оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)