Tags:

 перевод на финский язык

финский костюм

Фінляндія - член Європейського Союзу, частина Шенгенської зони, яка розташувалася на півночі Європи. Цікава особливість Фінляндії полягає в тому, що приблизно чверть її території розташована за Північним полярним колом. Державними мовами Фінляндії офіційно визнані фінська та шведська. Однак, більша частина населення розмовляє фінською, при цьому шведську мову вивчають лише у старших класах школи. Усього в світі фінською мовою говорить близько 7 млн. людей. З Фінляндією межує Росія. Ці країни пов'язує не лише кордон, але і давня дружба, тому зовсім не дивно, що така послуга, як переклад фінською або з фінської часто замовляють російські підприємці.

Фінляндія - маленька країна, у якій проживає трохи менше 5,5 млн. людей. Політика цієї країни в основному спрямована на те, щоб покращувати рівень життя населення. У Фінляндії безкоштовна освіту (в тому числі вища) та практично безкоштовна медицина. Фіни дуже полюбляють науку та літературу. Всьому світові відомі книги про мумі-тролів - діти, та й багато дорослих, захоплено читають цікаві пригоди про цікавих створінь.

 Фінляндія - дивовижна, казкова країна для зимового туризму. У Лапландії цікаво кататися не лише на гірських лижах, але і на оленячих або собачих упряжках. Окрім того, Лапландія вважається батьківщиною Діда Мороза, він же Санта-Клаус, Святий Миколай, а у фінів цього веселого дідуся з подарунками називають Йоулупуккі (дослівний переклад - «Різдвяний козлик»).

Фінська мова цікава та незвичайна з точки зору граматики. Вам точно захочеться замовити переклад фінською мовою у професіоналів, коли Ви дізнаєтеся, що у самій мові існує 15 відмінків - цим вона суттєво відрізняється від російської мови. Це доволі  незвично. Хоча така складна, на перший погляд, система дуже зручна при творенні розмовних речень. Велика кількість закінчень позбавляє текст від зайвих частин мови. Фінську мову вважають дуже мелодійною, співучою мовою, так як у ній багато голосних. Завдяки мелодійності, у світі так багато любителів фентезі. Саме фінську мову взяв за основу своїх творів англійський письменник Джон Толкієн та придумав пречудову «мову ельфів».

Будь-кому, хто вивчає цю мову, та і професійному перекладачеві з фінської дуже подобається, що у ній дуже проста вимова: за рідкісним винятком слова, як пишуться, так і читаються. У той же час наявність особливостей мови і писемності з п'ятнадцятьма відмінками спонукають звертатися лише до професійних лінгвістів. Звертайтеся до агентства «Статус Ко». І ми з великим задоволенням виконаємо переклад Вашої документації, літератури або усний переклад мовою Діда Мороза (або перекладемо необхідну документацію з фінської необхідною для Вас мовою)! 

Вартість перекладу фінської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 450 грн
Текст загальної лексики 490 грн
Текст складної тематики від 540 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Зверніть увагу, що мінімальне замовлення усного перекладу - від 2 годин. До вартості перекладу входить: набір тексту, друк на принтері одного екземпляру, електронна копія перекладу. Послуга термінового перекладу оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)