перевод на туркменский язык

туркменский язык

Туркменська мова - це державна мова Туркменістану. Це одна з тюркських мов, що належить до огузської групи. Туркменською мовою користується, в основному, населення Туркменістану, північно-західного Ірану, Іраку, Турції, деякі Афганські провінції, також цією мовою розмовляє діаспора в Узбекистані, Таджикистані, Російської Федерації та Казахстані. Загальна кількість людей, які щодня розмовляють туркменською мовою, за останніми даними, становить близько 6,7 млн. чоловік.

Оригінальну туркменську мову у своєму побуті використовували саме огузські племена, які населяли Приуралля з VIII століття. Одним з перших історичних документів туркменською мовою, саме літературних пам'яток, можна вважати вірші Байрам-Хана (це приблизно XVI століття), а також «Родовід туркменів» поета Абулгазіхана (початок XVII століття). Пізня поезія XVIII-XIX століть - твори туркменських поетів Кеміне, Сеіді, Махтум-Кулі та ін.

Туркменська мова нараховує велику кількість діалектів (близько 30). Кожен з діалектів або говорів належить відповідним етнічнім групам: у центральному районі - це текінській діалект, на заході та півночі Туркменії - це йомудський, в областях сходу Туркменістану - ерсаринський, на кордоні з Іраном - салирський тощо. Цікаво, що на Ставропіллі у тутешніх туркменів використовується трухменський діалект. Основним діалектом у літературній туркменській мові є текінський діалект. Такий різновид впливає на необхідність перекладу туркменською мовою у сучасному світі. Варто нагадати, що  правильну відповідність кожному з діалектів може надати лише професійний лінгвіст. 

Слід зазначити, що з самого початку та до 1928 року туркменська писемність ґрунтувалася на арабській графіці. Далі (кілька наступних десятиріч) в основі писемності використовувалася кирилиця та латиниця. У 1996 році, на підставі постанови Туркменського уряду, туркменська писемність була остаточно переведена на латинське написання. 

Рекомендуємо звернутися до бюро перекладів «Статус Ко», щоб отримати якісний усний або письмовий переклад туркменською мовою. Замовляючи переклад у нас, Ви можете буті впевнені, що всі нюанси та особливості мови будуть враховані!

Вартість перекладу туркменської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн.
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового  перекладу входить: набір тексту, друк на принтері одного екземпляра, електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом. 

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)