перевод на таджикский язык

таджикский язык

Таджицька мова - це національна державна мова Таджикистану. Також таджицька мова та її діалекти використовують в Узбекистані (Самарканд та Бухара), Казахстані, на півдні Киргизії, деякі діаспори у Китаї та афганські таджики. Однак статус офіційної мови таджицька має лише у Таджикистані. В інших країнах, що використовують цю мову, вона лише розмовна для певної частини населення. Таджицька мова належить до перської підгрупі іранської мовної сім'ї.

Найближчими спорідненими мовами таджицької є сучасна перська мова та дарі (офіційна мова Афганістану). Сучасна таджицька мова має п'ятдесят діалектів, що поділяються на чотири групи: північний, південний, дарвазький та верхньозеравшанський (центральний). Саме тому переклад таджицькою (або з таджицької) варто замовити у професійних перекладачів. Під час перекладу знадобляться не лише знання писемності, але і знання мовних особливостей культури таджиків.

Літературна таджицька мова заснована на діалектах північної групи, що використовуються у Бухарі та Самарканді. Засновником літературної мови вважається Садріддін Айні. У 1922 році таджицька писемність була переведена на латинську графіку, а в 1939 році - на кирилицю. Сучасного вигляду таджицький алфавіт набув у 1998 році. Алфавіт складається з тридцяти п'яти букв.

Таджицька мова доволі багатогранна. Та, враховуючи ряд перетворень у XX столітті, виконати професійний переклад таджицькою мовою можуть лише досвідчені лінгвісти. Рекомендуємо звернутися до бюро перекладів «Статус Ко», адже у нас не лише якісний переклад, але й ціни на послуги нижче середньої ринкової вартості.

Вартість перекладу таджицької мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До письмового перекладу входить: набір тексту, друк одного примірника і електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)