Переклад словацькою мовою

перевод на словатский язык

португальский костюм

Словацька - це офіційна державна мова Республіки Словаччина. Словацька мова (як і чеська) належить до західнослов'янської групи індоєвропейських мов. Завдяки тому, що словацька та чеська мови подібні між собою, жителі цих країн легко розуміють один одного. Словацьку мову використовує як корінне населення Словаччини, так і словацькі діаспори Угорщини, Югославії та Польщі. Носії словацької мови – це шість мільйонів чоловік. З огляду на багатогранність та особливості мови, переклад словацькою мовою сьогодні краще довірити професійному досвідченому лінгвістові. Лише так можна уникнути конфузів та непорозумінь в оформленні документації та під час усного перекладу.

Вся справа в тому, що хоч Словаччина і невелика країна, проте в світі існує двадцять дев'ять діалектів словацької мови, що поділяються на вісім груп. В основі словацької писемності лежить латинська графіка та додаткові діакритичні знаки. Цікаво знати, що східні діалекти словацької мови схожі на українську мову, а південно-західні - на чеську. Літературна мова Словаччини утворилася на основі західно-словацького наріччя та діалектів наприкінці XIX століття. Сучасна нормативна словацька мова базується на середньо-словацьких діалектах.

Переклад словацькою мовою буде якісний, якщо лінгвістами будуть враховані такі тонкощі. Звернувшись до бюро перекладів «Статус Ко», Ви завжди можете розраховувати на професійний підхід до роботи. До того ж наші ціни на переклад доволі доступні.

Вартість перекладу словацької мови з/на мову
Переклад стандартного документа 240 грн
Текст загальної лексики 280 грн
Текст складної тематики від 330 грн
Усний переклад від 1400 грн./ година
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, друк одного примірника та електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(044) 391-25-50
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber