перевод на португальский язык

португальский костюм

Португальська мова - це державна мова Португалії та Бразилії. Португальською р  розмовляють також в Анголі, Мозамбіку, Гвінеї-Бісау, Кабо-Верде, Сан-Томе, Макао, Гоа та Тиморі. В цілому цю мову використовують для щоденного спілкування двісті мільйонів чоловік на всій планеті!

Класична португальська - це мова метрополії: у процесі змішування португальської та місцевих мов виникло безліч діалектів та форм. Як результат, переклад португальською – це професійне завдання для лінгвістів. Різниця форм португальської мови полягає не лише у вимові або звучанні слів, а й у великих лексичних та синтаксичних відмінностях. Через подібні відмінності жителі Бразилії, Португалії, Анголи та Мозамбіку можуть розуміти один одного лише письмовою літературною мовою.

Португальська мова належить до романської групи індоєвропейської мовної сім'ї. В основі її писемності лежить латинська графіка. Сучасна португальська бере свій початок з середньовічної мови, яка називалася давньопортугальською. Опублікування книги «Загальний пісняр» у 1516 році стало своєрідною відправною точкою перетворення давньопортугальської у сучасну португальську мову, яка у XIX-XX столітті почала запозичувати слова з галлійської та англійської мов. 

 

Португальська мова у іноземців, перш за все, асоціюється з великим мандрівником Васко да Гама, всесвітньо відомими літераторами Жоржем Амаду та Жозе Сарамаго, найпопулярнішим футболістом Пеле і, звичайно ж, з рабинею Ізаурою - героїнею найулюбленішого усіма республіками СРСР телесеріалу. Якщо Ви бажаєте замовити переклад португальською мовою (або з португальської), неодмінно звертайтеся до бюро перекладів «Статус Ко»! Ми розмовляємо на більш, ніж 68 мовах світу, тому із превеликим задоволенням виконаємо для Вас як письмовий, так і усний переклад.

Вартість перекладу португальської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, друк одного примірника і електронна копія перекладу. Послуга термінового перекладу оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)