Переклад монгольською мовою

перевод на монгольский язык

монгольский костюм

Монгольська мова є офіційною державною мовою Монголії та входить до центрально-монгольської підгрупи монгольської групи мов і має дві споріднені мови - бурятську та калмицьку. Досвідчений лінгвіст або носій мови, зазвичай, може не лише виконати переклад монгольською мовою, але і розуміє мову споріднених мов. І це незважаючи на те, що монгольська мова у XX  столітті зазнала серйозних змін.

Основою для давньої монгольської писемності був монгольський алфавіт, але в основу сучасної писемності Монголії у 1943 році була покладена кирилична графіка. Носіями монгольської мови сьогодні є більше семи мільйонів жителів не лише Монголії, а й монголомовних діаспор у Росії, Киргизії і Внутрішньої Монголії (або як її ще називають - Ней Менгу).

В основі літературної монгольської мови лежить халкаський діалект, тому його часто називають халха-монгольським або халхаським. Фонетична система монгольської мови має ряд своїх особливостей. Наприклад, всі дзвінкі голосні наприкінці слова трохи оглушаються, а на початку слова майже ніколи не пишуться фонеми «л» та «р», а протяжний голосний звук на письмі відображається подвоєнням літери. Виконати якісний переклад монгольською мовою (або з монгольської) Вам допоможуть перекладачі компанії «Статус Ко». Ми не втратимо жодної деталі! При цьому вартість перекладу у нас дуже доступна та неодмінно Вас здивує.

Вартість перекладу монгольської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 450 грн
Текст загальної лексики 490 грн
Текст складної тематики від 540 грн
Усний переклад за домовленістю
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Звертаємо Вашу увагу на те, що мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До письмового перекладу входить: набір тексту, друк одного примірника перекладу, а також його електронна копія. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(044) 391-25-50
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Tags: