перевод на молдавский язык

молдавский костюм

Молдавська мова - це державна мова Республіки Молдова. Статус офіційної мови вона отримала у 1989 році, коли рішення щодо призначення державної мови було прийнято парламентом Молдови. Носіями молдавської мови нині є більше 2,5 мільйонів чоловік.

Молдавська мова належить до північно-дунайської групи східноєвропейських романських мов. Вона має чотири групи діалектів, що отримали свою назву відповідно до території поширення. Тому, якщо Вам потрібен якісний переклад молдавською мовою, його краще довірити професіоналам. В іншому випадку не виключені конфузи з місцевим населенням та навіть з населенням сусідніх країн. Навколо подібних молдавської та румунської мов уже багато років тривають безперервні дискусії: одні називають молдавську мову самостійною та повноцінною мовою, а інші вважають її діалектом румунської.

Одним із доказів того, що молдавська мова повноцінна та самостійна, є відмінність молдавської від інших романських мов. До XIX століття молдавська писемність ґрунтувалася на кирилиці, але в 1932-1939 роках її замінила латиниця, а в 1939 році писемність Молдови почала відображатися за допомогою російського алфавіту. Після проголошення Молдови незалежною Республікою писемність знову почала відображатися за допомогою латиниці.

Нині молдавська мова на сорок відсотків складається зі слів слов'янського походження. Притаманні молдавській мові й також літери російського алфавіту «Э» та «Ы», з характерною унікальною вимовою. Очевидно, що молдавська мова доволі непроста для обробки. Однак лінгвісти бюро перекладів «Статус Ко» володіють усіма необхідними тонкощами. Тому ми без особливих зусиль виконаємо для Вас переклад молдавською мовою як усного мовлення, так і документації. Впевнені, що і наші ціни обов’язково порадують Вас!

Вартість перекладу молдавської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 260 грн
Текст загальної лексики 300 грн
Текст складної тематики від 350 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Зверніть увагу: мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу обов'язково входить: набір, друк одного примірника перекладу, а також його електронна копія. Послуга термінового перекладу оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)