Tags:

перевод на македонский язык

македонский костюм

Офіційною мовою Македонії є македонська мова. Для двох мільйонів македонських слов'ян вона є рідною. Також нею спілкуються як другою рідною мовою турки, албанці та цигани, які проживають у Македонії. Подібно до болгарської мови, македонська належить до південнослов'янської групи індоєвропейських мов.

Західні, північні та східні регіони Македонії під час спілкування використовують найпоширеніші діалекти македонської мови. Як результат, лінгвістам доводиться добре попрацювати, аби виконати переклад македонською гідно. До слова, відмінності між розмовною та літературною формами македонської мови не такі вже й великі. Сучасна літературна мова Республіки Македонія сформувалася нещодавно. У сорокових роках XX століття за основу літературної македонської мови було використано центральні діалекти західної говірки. Утім, сама мова має давню історію.

Найбільш примітна писемність. Каліграфія мови базується на двох алфавітах - кирилиці та латині. Слід згадати той факт, що слов'янська графіка з'явилася якраз в Македонії – найдавніша пам'ятка була виявлена ​​в монастирі міста Охрід. Саме в цьому місті Кирилом і Мефодієм була створена кирилиця: саме звідси, а не з Болгарії (як думає більшість), кирилиця розпочала свою ходу різними країнами. На честь історичної події - створення кирилиці, багато вулиць Македонії отримали кириличний префікс та мають подвійну назву, а деякі підписані лише кирилицею.

Лінгвісти бюро перекладів «Статус Ко» із задоволенням виконають переклад македонською мовою – однією із найдавніших мов, що подарувала чудову культурну спадщину багатьом країнам Європи та Азії. Ми опрацюємо для Вас як усне мовлення, так і необхідний обсяг письмового перекладу.

Вартість перекладу македонської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 450 грн
Текст загальної лексики 490 грн
Текст складної тематики від 540 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Відзначимо, що мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу обов'язково входить: комп'ютерний набір тексту, друк одного примірника перекладу, а також його електронна копія. Послуга термінового перекладу  оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)