Переклад латиською мовою

perevod na latyshskiy yazyk

латвийский костюм

Латиська мова - це офіційна державна мова Латвії, що належить до балтійської мовної гілки. Сучасна латиська мова ґрунтується на трьох діалектах: центральному, ливонському та латгальському. Лівонський діалект був сформований під впливом литовської та куршської мов, а латгальский діалект має східнослов'янське забарвлення.

Письмова латиська мова офіційно з'явилася у 1585 році, але остаточне формування мови закінчилося лише у XX столітті, тому що до 1918 року Латвія не була незалежною державою. Старолатиська літературна мова використовувала для письма готичну систему написання. Нині письмова латиська мова заснована на латинському алфавіті з додаванням діакритичних знаків, які фіксують характерні лише для латиської вимови звуки.

Наголос в усній латиській мові, зазвичай, падає на перший склад на відміну від литовської мови. Сильний вплив фінської та німецької мов на розвиток латиської мови, на ранньому періоді формування, призвів до появи багатьох слів та вимови в сучасному варіанті цієї мови. Врахувати всі особливості перекладу латиською мовою Вам допоможе лише професійний перекладач. Звертайтеся до бюро перекладів «Статус Ко», і ми неодмінно виконаємо для Вас якісний переклад латиською мовою за дуже доступними цінами:

Вартість перекладу латиської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: комп'ютерний набір, друк одного примірника, електронна копія перекладу. Терміновий переклад латиською мовою оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(044) 391-25-50
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber