перевод на корейский язык

корейский костюм

Корейська мова є рідною більше ніж для 80 мільйонів людей в усьому світі. Цією мовою щодня розмовляють жителі Південної та Північної Кореї, Японії, Китаю, Росії, США та навіть Канади. Корейська мова - одна з сполучних ланок для двох різних за своїм устроєм та культурою держав Східної Азії - Республіки Корея (Південна Корея) та Корейської Народно-Демократичної Республіки (Північна Корея).

Поділ колись єдиної Кореї на дві частини та розвиток в одній країні комунізму, а в інший - капіталізму, визначили істотні відмінності між двома культурами та двома діалектами мови - північно-корейським (пхеньянський діалект) та південно-корейським (Сеульський діалект). За основу офіційної мови Південної Кореї прийнятий Сеульський діалект, яким розмовляють у Сеулі, Інчхоні та провінції Кьонгідо. Використовують його також у районі Кесон у Північній Кореї. До слова, в цьому регіоні корінні жителі дотримуються чіткого поділу тільки під час оформлення офіційних документів та виконанні вимог законодавства, а усне мовлення - це суміш поширених говорів.

В окрему державну мову виділений також пхеньянський діалект - це офіційна мова Північної Кореї. Ним спілкуються у столиці держави - Пхеньяні, регіоні Квансах та провінції Чагандо. У комуністичній КНДР використовується мова з множинними запозиченнями китайських слів найближчої держави-побратима (в Китаї також править комуністична партія). А ось мова Південної Кореї насиченіша запозиченими англомовними словами. Знову ж таки обумовлено це військовою історією обох країн. Усім бажаючим відвідати Південну або Північну Корею, налагодити ділові зв’язки обов’язково потрібен переклад корейською мовою із залученням дуже досвідченого лінгвіста. Інакше Ви ризикуєте, що Вас просто не зрозуміють. 

Якщо Вам необхідно перекласти ділову переписку, інструкції, угоди/договори або офіційні документи, скористайтеся послугами професійних лінгвістів, які спеціалізуються саме на письмовому перекладі. Справа в тому, що писемність Кореї базується на двох стовпах: хангиль (корейська писемність) та ханча (китайська писемність). Але з урахуванням істотних відмінностей між двома основними діалектами - безліччю запозичень з китайської та англійської мов, розібратися з правильним викладом інформації на папері доволі непросто. Допоможуть Вам в цьому фахівці бюро перекладів «Статус Ко». Ми з задоволенням виконаємо для Вас усний переклад корейською мовою (або з корейської) та письмовий переклад необхідної документації та літератури.

Вартість перекладу корейської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу корейською мовою (або з корейської мови) входить: комп'ютерний набір, друк одного примірника, електронна копія перекладу. Послуга термінового перекладу оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)