perevod na kirgizskiy yazyk

киргизский костюм

Киргизька мова набула статусу нормативної загальнонаціональної мови Киргизії після розпаду СРСР. Носії цієї мови - п'ять мільйонів чоловік не лише Республіки Киргизія, а й окремих селищ Узбекистану, Гірського Бадахшана, Китаю, Монголії, Північного Афганістану та Росії.

Киргизи - це представники найдавніших тюркських племен, які згадуються у стародавньому китайському літописі ще в I столітті до нашої ери. У XIX столітті киргизький народ кочував землями Кокандського ханства. Писемною мовою киргизів на той час вважалася територіально забарвлена староузбецька мова.

Після приєднання Киргизії до земель Росії на киргизьку мову неабияк вплинула російська, що призвело до сильного засмічення киргизької мови запозиченнями з російської. До XX століття киргизами називали теперішніх казахів, а населення сучасної Киргизії називалося каракиргизами. Нині лінгвісти та філологи Республіки Киргизія намагаються очистити сучасну киргизьку мову від надмірної кількості російських слів.

З огляду на всі нюанси, виконати якісний переклад киргизькою мовою - завдання для професійного перекладача. Бюро перекладів «Статус Ко» із задоволенням виконає для Вас переклад киргизькою мовою за дуже привабливими цінами.

Вартість перекладу киргизької мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу киргизькою мовою - 2 години. До вартості  письмового перекладу входить: набір тексту, друк одного примірника і електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)