Переклад казахською мовою

perevod na kazahskiy yazyk

казахский костюм

Казахська мова - це офіційна мова Республіки Казахстан, якою розмовляє населення цієї держави, а також громади казахів, які проживають на території Росії, Узбекистану, Монголії та Китаю. Казахська мова дуже подібна до ногайської та каракалпакської мов і належить до кипчакської мовної групи. До кипчакського ареалу входить: Казахстан, Узбекистан, Каракалпакія, Північний Крим та Північний Кавказ, а також пониззя Волги.

Розвиток казахської писемності поділяється на три етапи: арабський (до 1929 року - в основі писемності лежала арабська графіка), латинський (з 1929 до 1940 рік - використовувалася латиниця) та російський (з 1940 року за основу писемності була взята кирилиця). Цікаво, що в історії казахського народу був період, коли держава припинила фінансування сфери культури та розвитком мови (за згодою уряду) займалася група активістів. Завдяки цьому казахська мова зберегла власну унікальність у важкі для країни часи. Сьогодні ведуться активні розробки розкладок клавіатури казахською мовою, а також розробляються оптимальні стандарти драйверів. Це сприяє просуванню та поширенню казахської мови у всесвітній мережі Інтернет.

Казахи дуже шанобливо ставляться до рідної мови, а однією з вимог до майбутнього президента під час виборів є іспит з казахської мови. Відповідно до прописних у Конституції правил, претендент повинен написати письмову роботу, відповісти на усні запитання та підготувати невелику промову казахською. Таке ставлення не лише добре  впливає на репутацію країни, але і виховує повагу до рідної мови у підростаючого покоління.

Завдяки степовому розташування цієї країни казахська мова, з моменту своєї появи і до нашого часу, зберегла власну чистоту, адже племенам та селищам було набагато зручніше спілкуватися з іншими селищами своєї республіки, ніж із зарубіжними сусідами. Як результат, казахська мова не має різних діалектів, але ділиться на три говірки: західну, північно-східну та південну. Носії казахської мови майже не помічають відмінностей між говорами, що не перешкоджає вільному спілкуванню між населенням Казахстану. Особливостями казахської мови можна назвати наголос на останньому складі майже у всіх словах та відсутність прийменників.

Виконати якісний переклад казахською мовою Ви завжди можете у компанії «Статус Ко». Наші перекладачі намагатимуться врахувати всі Ваші побажання, а вартість перекладу неодмінно Вас порадує.

Вартість перекладу казахської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу казахською мовою - від 2 годин. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, друк одного примірника, електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(044) 391-25-50
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber