Tags:

perevod na datskiy yazyk

датский костюм

Данська мова - це мова шести мільйонів громадян Королівства Данії, Гренландії та Фарерських островів. П'ятдесят тисяч жителів Німеччини також вважають данську мову  своєю рідною мовою. Данська та шведська мови належить до східно-скандинавської групи північно-німецької мовної сім'ї. Данська мова (як шведська, ірландська та норвезька) походять від скандинавської, що утворилася ще в III столітті до нашої ери. У IX-XI століттях з загальноскандинавської виділився ряд скандинавських мов, на розвиток яких мав неабиякий вплив нижньонімецький діалект німецької мови.

Переклад данською мовою ускладнюється тим, що мова має кілька діалектів, які діляться на три групи: західний (на півострові Ютландія), східний (Південна Швеція та Бронхольм) та острівний (південно-данські острови, Зеландія та Фюн). Нормативною данською мовою прийнято вважати діалект, який використовується у Копенгагені та її околицях. Слід зауважити, що літературна данська мова утворилася у XVIII  столітті під впливом Зеландської мови. А ось за основу данської писемності обрано латинську графіку, модифіковану данською мовою.

Фонетика данської мови має унікальне явище - поштовх, який називається гортанним зімкненням. Звук, що вимовляється з поштовхом, переривається на частку секунди, а потім триває вже в ослабленому вигляді. Таке явище ніяк не виділяється на письмі, проте позначається апострофом у транскрипції. Така вимова ускладнює розуміння данської мови навіть для норвежців, ісландців та шведів, хоча їхні мови дуже подібні до данської. 

Незважаючи на усі труднощі, замовити професійний переклад данською мовою в Україні цілком можливо! Бюро перекладів «Статус Ко» з задоволенням виконає для Вас якісний переклад данською мовою у стислі терміни.

Вартість перекладу данської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 450 грн
Текст загальної лексики 490 грн
Текст складної тематики від 540 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту на комп'ютері, друк одного примірника, електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

Чи готові Ви замовити переклад данською мовою?

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)