перевод на грузинский язык

грузинский костюм

Грузинська мова - це офіційна мова Республіки Грузія, носіями якої є понад вісім мільйонів осіб. Сьогодні виділяють три діалекти грузинської мови: картвельський, кахетинський та імеретинський. Грузинською мовою розмовляють не лише у Грузії, але і в Росії, США та навіть у Туреччині.

Молодь Грузії виховують відповідно до народних звичаїв та традицій громади, що, звичайно, наклало певний відбиток на розвиток мови. Грузини дуже відповідально ставляться до рідної мови та бережуть усі мовні традиції. З покоління у покоління вони передають любов та повагу до рідної мови. Це сприяє не лише збереженню чистоти мови, а й розвитку національної культури. Славу «особливо гордої республіки в світі» Грузія отримала саме завдяки мові. У період існування СРСР лише у цій країні з усіх республік-союзниць державною була не російська, а свою рідна мова.

Грузинська мова ґрунтується на грузинському алфавіті, який з'явився у V столітті нашої ери. Сучасний алфавіт складається з п'яти голосних букв та двадцяти восьми  фонем. Грузинській писемності притаманні два числа, одна відміна та шість відмінків. Є й кілька цікавих особливостей: наприклад, в грузинській мові немає знахідного відмінка, але є ергативний. Слід зазначити, що Грузія - це одна з країн колишнього Радянського Союзу, що навіть комп'ютерні програми перекладає державною мовою!

З огляду на всю багатогранність цієї культури, ми переконані, що виконати якісний переклад грузинською мову можуть лише справжні професіонали. Саме тому закликаємо Вас замовити переклад грузинською мовою у бюро перекладів «Статус Ко».

Вартість перекладу грузинської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 260 грн
Текст загальної лексики 300 грн
Текст складної тематики від 350 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Відзначимо лише, що мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу грузинською мовою входить: комп'ютерний набір, електронна копія, друк одного примірника перекладу. Зверніть увагу, що терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

Якщо Вам потрібно дещо уточнити або Ви вже готові замовити переклад грузинською мовою, телефонуйте нам якнайшвидше!

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)