Переклад голандською мовою

перевод на голландский язык

голандский костюм

Голландська (або нідерландська) мова належить до індоєвропейської сім'ї західнонімецької мовної групи. Голландська мова стала самостійною у XVI столітті, під час створення Нідерландської держави. Саме тоді голландська мова була дуже схожа на мови романо-германських племен та отримала історичну назву «староголландська».

Наступний етап розвитку тривав триста років. Голландську мову того часу історики назвали «середньоголландською». Слід зазначити, що саме середньоголландська мова є сьогодні базисом сучасної голландської мови.

Нині більше чотирнадцяти мільйонів жителів Нідерландів та майже шість мільйонів населення Фландрії – це носії сучасної голландської мови. На північно-заході Франції використовується фламандський діалект, а ось африканці бурсько-африканського походження використовують у спілкуванні діалект африкаансе. Загалом голландська мова носить статус офіційної у п'яти державах світу.

Лексична система та фонетика нідерландської мови подібна до німецької мови (голландська та німецька мови подібні між собою, як російська та білоруська). Багато елементів у голландській мові також вказують на її спорідненість з французькою, шведською, англійською та данською мовами.

З огляду на різноманіття словоформ і запозичень з різних мов, якісний переклад  голландською мовою може виконати далеко не кожен перекладач. Однак фахівці бюро перекладів «Статус Ко» впораються з будь-яким завданням! Вони з великим  задоволенням виконають для Вас переклад голландською мовою за дуже доступними  цінами.

Вартість перекладу голландської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 450 грн
Текст загальної лексики 490 грн
Текст складної тематики від 540 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Окремо зазначимо, що мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. Послуга термінового письмового перекладу оплачується за подвійним тарифом. До вартості оплати письмового перекладу входить: набір тексту, друк одного примірника та електронна копія перекладу.

Чи готові Ви замовити переклад голландською мовою у нашому бюро?

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(044) 391-25-50
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Tags: