perevod na vietnamskiy yazyk

В'єтнамська мова належить до австроазіатської мовної сім'ї та є рідною для 75 мільйонів людей. Ця мова, окрім В'єтнаму, дуже поширена в Австралії, США, Німеччині та Франції. Історія появи та розвитку в'єтнамської мови доволі складна, оскільки за період свого існування В'єтнам, як держава, переніс безліч військових дій та переслідувань з боку сильніших держав.

До XIX століття офіційною мовою В'єтнаму була китайська мова, внаслідок чого у в'єтнамській мові приблизно 60% запозичених китайських слів. В'єтнамська писемність ґрунтується на латиниці та ста тридцяти чотирьох додаткових символах, що не використовуються більше в жодній мові. Розмовна в'єтнамська мова має багато діалектів, що ускладнює не лише роботу перекладача, а й розуміння між людьми, які говорять на різних діалектах. Саме тому переклад в'єтнамською доволі складний, і не кожен лінгвіст здатен впоратися з ним. 

Нині В'єтнам дуже популярний серед туристів. Спеціально розроблені екскурсійні маршрути, безліч цікавих місць та незвичайна в'єтнамська культура приваблюють туристів з усього світу. Поєднання красивої природи, чистих піщаних пляжів з величезними рисовими полями не залишать байдужим жодного туриста! В'єтнам входить до списку дуже гостинних країн, що дбають про комфорт та зручність своїх гостей. У цій країні побудовано багато комфортабельних та дуже гарних готелів, у яких можна чудово відпочити та відновити власні сили від туристичних маршрутів або ділових переговорів.

Однак, якщо Ви вирішили відвідати В'єтнам, аби вивчити його культуру або налагодити бізнес-контакти, Вам неодмінно знадобляться послуги перекладача. У ділових або туристичних поїздках найкраще спілкуватися з місцевим населенням літературною в'єтнамською мовою, адже її розуміють усі жителі, незалежно від місцевого діалекту. Але щоб у перекладача не виникло ніяких труднощів під час перекладу, і він не тривав вічність, варто звертатися лише до професіоналів. Лінгвісти бюро перекладів «Статус Ко» із задоволенням виконають для Вас переклад в'єтнамською мовою як усного мовлення, так і будь-якої документації. Ми гарантуємо високу якість та доступні ціни!

Вартість перекладу в'єтнамської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Зверніть увагу на те, що мінімальне замовлення усного перекладу - від 2 годин. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, друк на принтері одного примірника та електронна копія перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом. 

Телефонуйте нам якнайшвидше, щоб вже сьогодні замовити переклад в'єтнамською мовою!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)