перевод на венгерский язык

венгерский костюм

Угорська мова належить до найстаріших мов фінно-угорської гілки. Угорською мовою розмовляють понад чотирнадцять мільйонів жителів Угорщини, Румунії, Словаччини, Словенії та Сербії, а ось громадянам сусідніх держав (Естонії та Фінляндії) без перекладача не обійтися! 

Завдяки стрімкому економічному розвитку Угорщини та її відкритості для міжнародних відносин, сьогодні тут доволі розвинений туризм. Це дає змогу наповнити бюджет цієї країни. Краса природи, старовинні пам'ятки, унікальність угорської культури, а також слава угорських лікарів, як висококваліфікованих фахівців, приваблює до Угорщини безліч іноземців. Не дивно, що нині необхідний і переклад угорською мову ряду документів. Часто у бюро перекладів «Статус Ко» замовляють переклад медичних документів, свідоцтв про шлюб та інших документів необхідних для перебування в цій європейській країні.

Переклад угорською мовою (або з угорської) - багатогранне завдання, тому що ця мова має безліч особливостей. На сучасну угорську мову наклали свій відбиток як революційний рух за оновлення мови, так і та обставина, що до XVI століття мовами діловодства в Угорщині були латинь та німецька. У той же час, замовляючи переклад  угорською мовою у компанії «Статус Ко», Ви можете не турбуватися щодо нюансів перекладу - всю надважку роботу наші фахівці візьмуть на себе. Переклад буде виконаний вчасно та на найвищому рівні. До того ж ціни в нашому бюро перекладів суттєво нижчі, ніж у наших конкурентів:

Вартість перекладу угорської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 350 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад за запитом
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 130 грн / 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості послуги письмового перекладу входить: комп'ютерний набір тексту, електронний примірник та друк перекладу на принтері одного екземпляра. Зверніть увагу, що терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

Якщо Ви вже готові замовити переклад угорською мовою або бажаєте дізнатися про щось детальніше, телефонуйте нам якнайшвидше!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)