перевод на болгарский язык

болгарский костюмБолгарська мова належить до слов'янської групи індоєвропейських мов разом з чеською, сербсько-хорватською та польською. Нині болгарська мова - офіційна мова Болгарії. Основна маса носіїв болгарської мови проживає саме на території цієї країни, а загальне число людей, які спілкуються цією мовою, сягає 10 мільйонів!

Перші документи болгарською мовою датуються IX-X століттям. Рукописи, що зберігаються у містечку Преслав, який був на той час столицею Другого болгарського царства, були написані з використанням кириличної графіки. Кирилиця - це перетворений грецький алфавіт: кириличні шрифти були адаптовані з букв та символів грецького алфавіту безпосередньо під національні алфавіти. Окрім України та Болгарії кирилицю використовують також Сербія, Росія та Білорусія. Мовознавці стверджують, що староболгарська мова також лежить в основі розвитку російської, сербської та хорватської мов. Багато церков досі проводять служби староболгарською мовою. 

Варто зауважити, що болгарська мова, не зважаючи на її красу та багату історію, доволі непроста у перекладі російською мовою через слова-омоніми, які здатні заплутати будь-якого іноземця. Наприклад, «гора» в перекладі російською означає ліс, а «диня» - це кавун! Як бачите, болгарська мова має безліч примх, проте це додає їй лише цікавості! Якщо Вам потрібен переклад болгарською мовою, звертайтеся до професійних лінгвістів бюро перекладів «Статус Ко». У бездоганних перекладах та доступних цінах нашої компанії Ви можете переконатися особисто. 

Вартість перекладу болгарської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 290 грн
Текст загальної лексики 290 грн
Текст складної тематики від 340 грн
Усний переклад від 1300 грн / годину
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Варто зазначити, що мінімальне замовлення усного перекладу - від 2 годин. До вартості письмового перекладу входить: комп'ютерний набір, електронна копія, друк  одного примірника на принтері. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

Замовляйте переклад болгарською мовою вже зараз!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)