perevod na beloruskiy yazyk

белорусский костюм

Білоруська мова рідна більше ніж для 10 мільйонів громадян Республіки Білорусь. Історики відносять її до східнослов'янських мов індоєвропейської мовної сім'ї. Сама мова дуже схожа на українську, російську та польську. Зрозуміло, що така схожість обумовлена ​​історією становлення староруської мови, від якої білоруська та українська мови беруть свій початок.

У XIV столітті формування сучасних мов набуло нового рівня: українська, білоруська та російська мови відділилися від староруської. У цьому ж столітті білоруська мова стала офіційною мовою Литовського князівства, але з часом її змінили польська та російська мови. У XV столітті процес формування білоруської мови, як повноцінної та самостійної, завершився. Вона стала офіційною письмовою, світською та діловою мовою Білорусії. У XVI столітті Франциском Скориною білоруською мовою вперше було перекладене Святе Письмо. Завдяки цьому відбувся новий поштовх у розвитку мовної культури.

Нині, незважаючи на схожість слов'янських мов, якісний переклад білоруською мовою краще довірити професійному перекладачеві. Обумовлено це особливостями написання та вимови слів. Так, на письмі білоруська мова позначається кирилицею без використання твердого знака (його замінює апостроф з буквою «Ў»), а також використовуються графеми «дж», «дз», «і» та інші. Унікальною рисою фонетики у цій мові є написання в ненаголошених складах «а» замість «о», тверде звучання «дж», «ж», «ш», «ч», «р», звуки «д» і «т» звучать як «дз» і «ц», звук «щ» передається як поєднання звуків «ш» і «ч».

З огляду на ряд нюансів, яких потрібно дотримуватися, дуже рекомендуємо переклад білоруською мовою (або з білоруської) довірити лінгвістам компанії «Статус Ко». Ми у стислі терміни виконаємо для Вас на високому рівні увесь необхідний обсяг роботи. Також зверніть увагу на ціни на переклад - вони як завжди помірні та доступні:

Вартість перекладу білоруської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 290 грн
Текст загальної лексики 290 грн
Текст складної тематики від 340 грн
Усний переклад від 1400 грн / годину
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Зазначимо, що мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, електронна копія перекладу та друк одного примірника перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

Телефонуйте нам вже зараз, щоб сьогодні ж замовити переклад білоруською мовою необхідного Вам обсягу!

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)