перевод на армянский язык

армянский костюм

Вірменія - дуже стародавня, проте розвивається доволі динамічно. Вірменська мова – це мова рідна більше ніж для 9 мільйонів. Проте, більшість людей розмовляють нею у повсякденному житті як своєю другою рідною мовою. Вірмени належать до тих націй, які бережуть свої традиції і, звичайно ж, дуже відповідально ​​ставляться до мови. Однак глобальні політико-економічні процеси та стрімкий розвиток культурних цінностей країни позначилися й на формуванні вірменської мови.

Розвиток вірменської писемності формувався під впливом постійної боротьби вірмен за свою незалежність. Вірменська мова стала своєрідним символом свободи цієї нації. Унікальна писемність та суворе дотримання вікових традицій допомогли вірменському народові відстояти свою незалежність у момент поділу Вірменії між двома імперіями. Але, незважаючи на глобальні зміни, вірменська мова не втратила своєї родзинки. Нині багато мовознавців називають вірменську мову однією з  найунікальніших та найбагатших мов світу!

Щоправда, за такої кількості нюансів, якісний переклад вірменською мовою (або з вірменської мови) - це складне завдання для будь-якого лінгвіста. Вірменська писемність вельми нелегка, оскільки вона не базується лише на алфавіті. Кожен перекладач, що працює з вірменською мовою, зобов'язаний знати, що крім дзвінких та глухих приголосних у цій мові існують ще й придихові приголосні. Чи не менше уваги слід приділяти і системі чисел у вірменській мові: літери виконують роль як букв, так і чисел, що значно спрощує написання великих сум. Недивно, що, за наявності такої безлічі нюансів, вірменська мова важка для розуміння для мільйонів людей, які звикли використовувати на письмі латиницю або кирилицю.

Однак ми вважаємо, що особливості вірменської мови роблять завдання перекладача набагато цікавішим, змушуючи звертатися до історії цієї країни. Лише завдяки розумінню особливостей культури народу можна виконати переклад вірменською мовою якісно та на належному рівні. Відчуваючи усі тонкощі вірменської мови, ми гарантуємо, що перекладачі компанії «Статус Ко» впораються з будь-яким завданням на відмінно! Наші фахівці готові виконати для Вас професійний переклад вірменською мовою навіть у стислі терміни.

Вартість перекладу вірменської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 290 грн
Текст загальної лексики 290 грн
Текст складної тематики від 340 грн
Усний переклад від 1 400 грн
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Звертаємо Вашу увагу на те, що мінімальне замовлення усного перекладу - дві години. До вартості письмового перекладу входить: набір тексту, електронна копія та друк одного примірника перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом. 

Щоб замовити переклад вірменською мовою, телефонуйте нам вже зараз! 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)