перевод на арабский языкарабский костюм

Арабська мова - одна з найдавніших мов у світі. Вона належить до афроазійської сім'ї мов аравійської підгрупи. Базис класичної арабської мови становить старо-арабську мову. Варто зазначити, що саме класична арабська мова є офіційною мовою діловодства у країнах арабського світу, використовується у художній літературі, пресі, науці та на телебаченні.

В основі писемності цієї мови лежить арабський алфавіт, що складається з двадцяти восьми букв (що називаються «хуруф») та трьох додаткових символів (хамза, та-марбута, аліф-максура). Оригінальність арабської писемності полягає у написанні слів та пропозицій справа наліво. Арабське письмо широко використовується у таких мовах:  туркменська, киргизька, азербайджанська, дарі та урду.

Нині арабську мову використовують понад 320 мільйонів людей. Вона є рідною для жителів Сирії, Іраку та Йорданії, Кувейту, Саудівської Аравії, Ємену та Об'єднаних Арабських Еміратів, а також Єгипту, Судану, Сомалі та Алжиру. Таке поширення арабської мови призвело до появи п'яти груп діалектів. За весь час існування багато діалектів розмовної арабської мови вже стали самостійними мовами, що, зазвичай, перешкоджає усному спілкуванню між жителями арабських держав.

Однак переклад арабською мовою - це звичне завдання для фахівців бюро перекладів «Статус Ко». Ми з задоволенням виконаємо для Вас цю роботу!

Вартість перекладу арабської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 390 грн
Текст загальної лексики 390 грн
Текст складної тематики від 440 грн
Усний переклад 1 500 грн
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

Зазначимо, що мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. До вартості письмового перекладу входить: комп'ютерний набір тексту, електронна копія та друк одного примірника перекладу. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)