Tags:

перевод на албанский язык

албанский костюм

Офіційна мова Албанії, яка є рідною для 3,3 мільйонів жителів цієї країни, -  албанська мова. Цією мовою також розмовляють близько 4 мільйонів жителів інших країн. Наприклад, на півдні Сербії проживає понад 3 мільйонів носіїв албанської мови. У Македонії близько 700 тисяч жителів розмовляють албанською, у Туреччині - 300 тисяч,  у Греції - 140 тисяч, а в Італії - трохи більше 90 тисяч жителів вважають албанську мову своєю рідною мовою.

Албанська мова має два діалекти - тоскський (Toskësisht) та гегський (Gegërisht). Гегський (Gegërisht) діалект поширений на півночі Албанії (колишня Югославія), а тоскський (Toskësisht)  - це рідний діалект для півдня Албанії, а також у Греції, Сицилії та інших регіонах Італії. Тоскський діалект на території Греції має горду назву Арвантіка, а ось в Італії його називають Arbёrish.

Албанська мова запозичила безліч словоформ з давньогрецької та румунської мов, а також латині. Албанський алфавіт складається з 36 латинських букв: двадцять дев'ять приголосних та 7 голосних. Поява перших документів албанською мовою датується XV  століттям нашої ери, а перша книга цією мовою побачила світ у 1555 році.

Албанська мова має дуже складну морфологію: вона відмінюється за шістьма  відмінками, має вісім часів та два види. У цій мові прикметник майже завжди стоїть на останньому місці, а підмет - на першому.

Не дивно, що виконати переклад албанською мовою доволі складно. Однак, лінгвісти бюро перекладів «Статус Ко» обов’язково впораються з поставленим завданням! Навіть носії мови будуть у захваті від перекладу! Адже наші фахівці вивчають не тільки мову країни, а й її культуру, традиції, звичаї та сучасні стилістичні засоби мови та прийоми їх використання.

Ми з задоволенням виконаємо для Вас переклад албанською мовою:

Вартість перекладу албанської мови з/на мову
Переклад стандартного документа 490 грн
Текст загальної лексики 490 грн
Текст складної тематики від 540 грн
Усний переклад за домовленістю
Нотаріальне засвідчення перекладу / Засвідчення фотокопії + переклад 150 грн
Засвідчення печаткою бюро перекладів 50 грн

До вартості письмового перекладу входить: комп'ютерний набір тексту, електронна копія перекладу, друк на принтері одного екземпляру.

Мінімальне замовлення усного перекладу - 2 години. Терміновий переклад оплачується за подвійним тарифом!

Телефонуйте нам вже зараз, щоб сьогодні ж замовити переклад албанською мовою!

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber

Статус Ко в соцмережах

Режим роботи

Пн - Пт: с 09.00 до 19.00 без перерви
Сб, Нд за домовленістю

Шановні панове!

Велике прохання при замовленні перекладу документів подавати правильне написання:
особистих даних (ім'я, прізвище); географічні назви; дані організацій і підприємств; інші імена власні.
За відсутності даної інформації, переклад буде виконаний на розсуд перекладача, і наступні зауваження до викладу власних назв не розглядатимуться.
З повагою, Адміністрація Центра Перекладів "Статус Ко"

Приймаємо до оплати

Visamaster

© 2012-2021 Status Ko.
All Rights Reserved
"Статус Ко" - бюро перекладів (Київ)