Інститут культури Google представив шикарний проект - Google Arts & Culture:

  • екскурсії по 50 найвідомішим музеям світу (Музей мистецтва Метрополітен, Версаль, Ермітаж, Нью-Йорський музей сучасного мистецтва та ін.) онлайн;
  • 300 000 фото експонатів;
  • 81,8 тис. картин відомих майстрів з 486 світових колекцій;
  • висока чіткість зображень;
  • Archive exhibitions (архівні виставки) - проект дозволяє побачити тимчасові виставки після їх завершення, тому що не всі об'єкти мистецтва мають постійне місце в музеях світу;
  • тематичні проекти: Чудеса Андалузії, Природна історія (тури про динозаврів і еволюції людини), Історичні особистості, Друга світова війна, Шекспір ​​і багато іншого.

Сторінка проекту Google Arts & Culture доступна за посиланням.

Про проект Google Arts & Culture

Google Arts & Culture

Проект дозволяє отримати доступ до зображень художніх робіт з високою роздільною здатністю, що зберігаються в музеях - партнерах ініціативи. Проект був запущений компанією Google 1 лютого 2011, в партнерстві з 17 міжнародно відомими музеями, в тому числі Галереєю Тейт (Лондон), Музеєм Метрополітен (Нью-Йорк) і Галереєю Уффіци (Флоренція).

Кожен музей-партнер вибирав один твір мистецтва для фото ультра-високого дозволу приблизно в 1000 більше ніж звичайна цифрова камера. Наприклад, фото - картини А. А. Іванова «Явлення Христа народу», має розмір більше 12 гігапікселів.

Для отримання максимальної якості зображень, команда Гугл співпрацювала з фахівцями з освітлення та фотографії музеїв-партнерів. Наприклад, в Тейт Британія, для їх гігапіксельних зображення картини «No Woman No Cry» фахівцями галереї було запропоновано зняти картину при денному освітленні і в темряві, щоб зафіксувати таємне фосфоресцирующие зображення на картині, яке світиться в темряві. Фотографам Гугл треба було адаптувати їх метод, щоб засувка камери була відкрита протягом 8 секунд в темряві для отримання достатньо чіткого зображення. Але тепер, в Арт-проект можна побачити обидва зображення, а у фізичній галереї Тейт - немає.

Користувачі також можуть створювати власні галереї та ділитися ними зі знайомими різними засобами, в тому числі за допомогою соціальної платформи Google+. Використання Google+ Hangouts в проекті дозволяє і інтерактивне використання, наприклад онлайн-лекція професора про мистецтво, яка використовує зображення колекції і відео-дискусії зі студентами, або віртуальний гід по музею для віддалених відвідувачів.

***

Знання іноземних мов - об’єднує людей. А бюро перекладів "Статус Ко" робить це швидко та зручно!