Дублікат документа являє собою копію оригіналу, яка має юридичну силу і може надавати на вимогу замість оригіналу. Найчастіше отримання дубліката необхідно в тих випадках, коли оригінал був зіпсований, загублений, або вкрадений.

ціна
за домовленістю

получение дубликатаДублікат документа - це коія оригіналу, яка має юридичну силу та може надаватися на вимогу замість оригіналу. Найчастіше отримати дублікат необхідно у наступних  випадках: якщо оригінал був зіпсований, загублений або вкрадений. Окрім зазначених випадків, дублікати можуть знадобитися:

 1. якщо ви працюєте за кордоном і вам потрібно надати документи з органів МВС або РАЦСу;
 2. якщо ви подаєте дублікати документів на легалізацію або поставлення штампа апостиль до інших країн.

Процедура отримання дублікатів документів в Україні

Для того, щоб отримати дублікат будь-якого свідоцтва або довідки з органів РАЦС в Україні, необхідно підготувати та надати копію старого документа. У тих випадках, якщо документ був загублений і його копія не збереглася, необхідно підготувати всю інформацію, яку можна відновити, а це:

 • особисті дані людини, якій необхідно отримати дублікат (ПІБ, дата народження, місце народження);
 • номер актового запису в книзі реєстрації видачі документів;
 • коли і яким органом документ був виданий;
 • Якщо потрібно оформити довіреність за кордоном, у такому випадку довіреність підлягає обов'язковій легалізації за допомогою штампа апостиль або легалізації в консульстві.

Органи, що займаються видачею дублікатів документів в Україні:

 • обласні та районні РАЦСи видають дублікати тих документів, які стосуються реєстрації актів цивільного стану (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідка про зміну прізвища, свідоцтво про смерть і т.і.);
 • державні архіви України видають дублікати документів соціально-правового  характеру (документи про освіту, трудову діяльність, пенсію та інші документи, які були передані на зберігання до архівів).
 • Міністерство оборони України видає дублікати документів соціально-правового характеру про проходження служби, участь у ВВВ та інших військових діях. А також документи про нагороди, присвоєні звання, трудову діяльність та освіту, які стосуються безпосередньо Міноборони.

Допомога в отриманні дубліката документів від бюро перекладів «Статус Ко»

Отримати дублікат документа в Україні швидко та без головного болю доволі важко. І це може підтвердити кожен, хто був у такий ситуації. Це нескінченні черги, дзвінки-уточнення, робочий та неробочий час державних служб, оплата послуг у банку та ще багато перешкод.

Звернувшись до бюро перекладів «Статус Ко», Ви можете бути впевнені в тому, що Вам приділять належну увагу та посприяють якнайшвидшому вирішенню питання. Ми можемо підготувати потрібні дублікати особисто для Вас або для довіреної особи.

Яку інформацію потрібно надати для отримання дубліката?

1. Копію документа, який підлягає відновленню. Якщо такої можливості немає, - потрібно надати інформацію про цей документ (де і коли був виданий, на чиє ім'я, номер актового запису і т.і.).

2. Підготувати довіреність, засвідчену у нотаріуса. В окремих випадках потрібно надати документи (або їхні засвідчені копії) про те, що заявник є родичем тієї особи, на ім'я якої потрібно отримати дублікат документа.

У бюро перекладів «Статус Ко» Вам допоможуть отримати дублікати наступних документів:

 • довідки з державних архівів;
 • довідки про несудимість в МВС;
 • свідоцтва про народження;
 • довідки про укладення шлюбів;
 • свідоцтва про шлюб;
 • свідоцтва про смерть;
 • свідоцтва про розлучення.

Після отримання дубліката в нашому бюро Ви можете замовити його легалізацію - шляхом проставлення штампа «апостиль» або за процедурою консульської легалізації, а також замовити професійний переклад будь-якого документа.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ
(044) 391-25-50
(067) 240-30-85
(050) 022-02-28 viber