Siklum Logo153

Цим листом ТОВ «Сіклум» висловпює власну повагу та вдячність компаніі «СТАТУС КО» за плідну співпрацю у сфері перекладацьких послуг, а також послуг легалізації документів. Наше співробітництво почапося з 2014 року і триває по сьогоднішній день. За час нашого партнерства компанія «Статус КО» виправдала свій високий професійний статус, компетентність, оперативність та гнучкість у вирішенні поставлених задач...

Цим листом ТОВ «Сіклум» висловпює власну повагу та вдячність компаніі «СТАТУС КО» за плідну співпрацю у сфері перекладацьких послуг, а також послуг легалізації документів. Наше співробітництво почапося з 2014 року і триває по сьогоднішній день.

За час нашого партнерства компанія «Статус КО» виправдала свій високий професійний статус, компетентність, оперативність та гнучкість у вирішенні поставлених задач. «Статус КО» - це надійний партнер, який чудово зарекомендував себе під час співпраці з ТОВ «Сіклум».

Дякуємо за якісні переклади у вказані строки, лояльну цінову політику та гарний рівень сервісу.

Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і ппідну співпрацю.

Siklum800