Darnitsia Logo 153

ПрАТ "Фармацевтична компанія "Дарниця" висловлює щиру подяку бюро перекладів "Статус Ко" за надання послуг письмового перекладу та нотаріальне завірення документів, що завжди виконується у максимально стислий термін та за розумною ціною. Наша компанія вдячна всій команді кваліфікованих перекладачів та менеджерів за успішне виконання поставлених завдань, індивідуальний підхід, високу якість...

Дарниця - отзывы сотрудников о работе в Дарнице, правдивые отзывы о  работодателях Украины

ПрАТ "Фармацевтична компанія "Дарниця" висловлює щиру подяку бюро перекладів "Статус Ко" за надання послуг письмового перекладу та нотаріальне завірення документів, що завжди виконується у максимально стислий термін та за розумною ціною.

Наша компанія вдячна всій команді кваліфікованих перекладачів та менеджерів за успішне виконання поставлених завдань, індивідуальний підхід, високу якість та гарантовану надійність.

Ми впевнені, що ділові та дружні стосунки, які склалися в період роботи з Вами, є запорукою подальшої взаємовигідної й плідної співпраці.

Darnitsa120

Написать отзыв
Александра Бердичевская
Александра Бердичевская

5 из 5 звезд

опубликовано неделю назад

Работаю в БП Статус КО в качестве переводчика английского языка на удаленной основе. Нравится организованность и слаженность в работе бюро: задания получаю как на почту, так и в их системе (туда же загружаю переводы и...

Olga Olys
Olga Olys

5 из 5 звезд

опубликовано 4 месяца назад

Рекомендую это бюро переводов! Хорошее отношение к клиенту, быстрый качественный перевод, хорошие цены

Olia Yerchenko
Olia Yerchenko

5 из 5 звезд

опубликовано 4 месяца назад

Бюро переводов Status Ko зарекомендовали себя как грамотные, профессиональные переводчики, способные оперативно и качественно выполнить работы в условиях крайне ограниченного времени.