Siklum Logo153

Цим листом ТОВ «Сіклум» висловпює власну повагу та вдячність компаніі «СТАТУС КО» за плідну співпрацю у сфері перекладацьких послуг, а також послуг легалізації документів. Наше співробітництво почапося з 2014 року і триває по сьогоднішній день. За час нашого партнерства компанія «Статус КО» виправдала свій високий професійний статус, компетентність, оперативність та гнучкість у вирішенні поставлених задач...

Цим листом ТОВ «Сіклум» висловпює власну повагу та вдячність компаніі «СТАТУС КО» за плідну співпрацю у сфері перекладацьких послуг, а також послуг легалізації документів. Наше співробітництво почапося з 2014 року і триває по сьогоднішній день.

За час нашого партнерства компанія «Статус КО» виправдала свій високий професійний статус, компетентність, оперативність та гнучкість у вирішенні поставлених задач. «Статус КО» - це надійний партнер, який чудово зарекомендував себе під час співпраці з ТОВ «Сіклум».

Дякуємо за якісні переклади у вказані строки, лояльну цінову політику та гарний рівень сервісу.

Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і ппідну співпрацю.

Siklum800

Написать отзыв
Александра Бердичевская
Александра Бердичевская

5 из 5 звезд

опубликовано неделю назад

Работаю в БП Статус КО в качестве переводчика английского языка на удаленной основе. Нравится организованность и слаженность в работе бюро: задания получаю как на почту, так и в их системе (туда же загружаю переводы и...

Olga Olys
Olga Olys

5 из 5 звезд

опубликовано 4 месяца назад

Рекомендую это бюро переводов! Хорошее отношение к клиенту, быстрый качественный перевод, хорошие цены

Olia Yerchenko
Olia Yerchenko

5 из 5 звезд

опубликовано 4 месяца назад

Бюро переводов Status Ko зарекомендовали себя как грамотные, профессиональные переводчики, способные оперативно и качественно выполнить работы в условиях крайне ограниченного времени.